Červeným Pečkám premiéra nevyšla

22.02.2015 13:42

Červené Pečky – Úvodním zápasem začal zimní turnaj na umělé trávě v Červených Pečkách. V něm se představili domácí fotbalisté (I. A třída), kteří se utkali s Uhlířskými Janovicemi (I. B třída). Premiéra jim však nevyšla. Před vlastními fanoušky prohráli 2:3.

„Byl to klasický první přípravný duel. Spíš se bojovalo," přiznal trenér Červených Peček Pavel Dvořák.

„Je pravda, že jsme měli balon víc v držení, docela dobře jsme kombinovali, ale udělali jsme spoustu individuálních chyb, které soupeř dokázal potrestat. To je jediné negativní, jinak to z naší strany šlo," dodal.

Oproti podzimní části došlo v kádru Červených Peček k menším změnám. Především přišli na zkoušku Lev z Velimi, který naposledy nastupoval za Kouřim, Brdičko z Ovčár, Vaňkát z Polep a Radovnický z Vrdů.

Další utkání na turnaji hrají Červené Pečky v sobotu 31. ledna. Od 14 hodin se utkají s Libodřicemi (okresní přebor). „To už snad vyhrajeme," dodal s úsměvem Pavel Dvořák.

Branky: Hradílek, Adamec – Wolf 3. Poločas: 0:1.
Červené Pečky, 1. poločas: Hanzl – Růžička, Vaňkát, Holub, Adamec – Šafranko, Lev, Kulhánek, Radovnický – Brdičko, Hradílek. 2. poločas:Hanzl – Brdičko, Vaňkát, Růžička, Adamec – Hervert, Lev, Kulhánek, Radovnický – Šafranko, Hradílek.