Červené Pečky opět nevyužily nabídnuté šance

08.03.2015 19:18

Červené Pečky – Remízou zakončili fotbalisté Červených Peček (I. A třída) své vystoupení na vlastním zimním turnaji. V posledním duelu se rozešli smírně 2:2 se Slovanem Poděbrady (I. B třída).

„Dnešní výkon byl do 60. minuty slušný. Potom už vázla kombinace a my se přizpůsobili soupeři," uvedl jeden z trenérů Červených Peček, Jan Půža.

„Zatím nás sráží neproměňovaní střeleckých příležitostí. I v tomto utkání jsme jich měli spoustu. Poměr šancí byl 8:4, a to beru v potaz ty nejvyloženější," podotkl Půža.

Tímto zápasem skončila pro Červené Pečky zimní příprava na jarní sezonu,ve které je čekají záchranářské boje. „V turnaji jsme střídali dobré i špatné okamžiky. Projevili se možní tahouni mužstva, jejichž role v sezoně bude důležitá, protože budou utkání, ve kterých rozhodne vůle, zarputilost, nasazení a disciplína. Organizačně se turnaj povedl," dodal Jan Půža.

Branky: Hradílek 2. Poločas: 1:1.
Červené Pečky: Hanzl – Brdičko, Vaňkát, Růžička, Touška – Hradílek, Kulhánek, Holub, Radovnický – Rejthárek, Lev. Střídali: Adamec, Rauch, Hervert.

2.3.2015
 
 

Autor: René Volf

—————

Zpět