Zásmuky se pro Červené Pečky stávají zemí zaslíbenou

28.12.2012 18:09

Zásmuky – Poslední podzimní derby kolínských účastníků I. A třídy skupiny B se stalo kořistí Červených Peček. A nebylo to poprvé, zásmucké hřiště je pro ně v poslední době zemí zaslíbenou.

 

ZÁSMUKY - ČERVENÉ PEČKY 2:3

 

Utkání se ale lépe vyvíjelo pro domácí. Dostali se brzy do vedení a na vyrovnávací branku  Červených Peček odpověděli ještě do poločasu další brankou. Jenže to, co jim vycházelo v první polovině zápasu, to jest úspěšné zakončení šancí, se po přestávce vytratilo jako pára nad hrncem. A když potřebovali reagovat na nerozhodný stav, poroučel se ze hřiště Bečvařík a naopak Zásmuky inkasovaly rozhodující branku.

„Myslím si, že jsme dnes prohráli zbytečně. Jednak jsme si znovu nepohlídali standardku a nechali volného hráče a potom po naší špatně rozehrané standardce pustíme soupeře do protiútoku. A v deseti to potom už nešlo. Hodně nám scházel na tomto terénu lehkonohý Vaněk," uvedl trenér Zásmuk Vlastimil Chlád. „Před dohrávkou podzimu máme po vyloučení Bečvaříka problém, jak dáme mužstvo dohromady, pokud už nebude  Vaněk k dispozici," dodal zachmuřele Chlád.

„Na těžké terénu se obě mužstva snažila vyhrát. My jsme nezvládli začátek.  Důrazná rozprava v kabině před druhým poločasem zapůsobila, hráči to potom odjezdili. Myslím si, že červená karta zápasu uškodila, přišla v době náporu domácích a jinak by to bylo asi do konce utkání stále otevřené," řekl po utkání trenér Červených Peček Jan Půža.

 

 

Branky: 3. a 35. Navrátil – 26. Vaňkát, 48. a 72. Novotný. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 6:5. ČK: 64. Bečvařík (Z). Diváci: 80. Poločas: 2:1.
Zásmuky: Kubelka – Kotek, Hanuš, Lanc, Hemelík – Benda, Bečvařík, Čapek, Kutil – Lev, Navrátil.
Červené Pečky: Malý – Vaňkát, Herčík, Bareš, Zelený – Hačka (79. Hervert), Rejthárek, Kulhánek, Procházka – Novotný (84. Bílek), Kubát (89. Málek).

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět