Zásmuky prožily skvostnou sobotu

12.02.2011 21:02

 Červené Pečky /FOTOGALERIE/ - Sobotní zápasy zimního turnaje v Červených Pečkách patřily zástupcům kolínského a nymburského okresu. Jasně navrch měli Kolíňáci, když Zásmuky v úvodním utkání programu nasázely soupeři čtyři branky. 

Nymburk – Zásmuky 1:4

„Dnes mohu být spokojený, vycházelo nám skoro všechno a šance, které jsme měli, jsme využili. Byly tam pěkné akce, úspěšná střelba a silnou zbraní byly standardní situace. Soupeř byl kvalitní, na jeho tvrdší hru jsme dokázali odpovědět stejnou mincí, bylo to důrazné z obou stran. První půle byla výborná, do čeho jsme kopli, se nám povedlo. Po prostřídání do druhého poločasu zahrozil soupeř a z jedné akce po straně snížil. Zbytek zápasu se potom odehrával ve středu hřiště, příliš šancí se již nenarodilo,“ řekl po utkání trenér Zásmuk Luboš Vondra.

"Od čtvrtka do soboty nám vypadlo šest hráčů. Ale podařilo se nám to dát dohromady,“ řekl Lukáš Vlk, trenér Polabanu, který musel v prvním poločase nastoupit na pozici stopera. „V prvním poločase soupeř vytěžil z minima maximum. My jsme nepokryli hlavně Vaňka, problémy jsme měli především na stranách hřiště. Ve druhém poločase jsme měli dost šancí, utkání nakonec mohlo skončit nerozhodně,“ dodal trenér Vlk.


Branky: M. Kulhánek – Kukla 2, Pechar, Mareček„Zásmuky: Kopřiva – Kotek, Lanc, Hanuš, Hemelík – Sobotka, Pechar, Kukla, Vaněk – Mareček, Černý. Střídali: Benda, Borovička, Kopecký.
 

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět