Zápas okresních celků vyzněl lépe pro Červené Pečky, Kouřim se nesešla

07.02.2010 22:23

Na zimním turnaji konaném na umělé trávě v Červených Pečkách se ve druhém kole potkaly okresní týmy, které spolu hrají také v mistrovské soutěži, v krajské I.A třídě. Červené Pečky v derby vyhrály nad oslabeným celkem Kouřimí. 

Červené Pečky – Kouřim 2:0

Notně rozladěný byl po tomto utkání zimního turnaje v Č.Pečkách domácí kouč Radek Kulhánek. A to nejen z toho, že si jeho borci nedokázali výrazněji poradit s oslabeným soupeřem, ale především z faktu, že pouze devět hráčů Kouřimi se vyskytovalo na hřišti po zahájení utkání. Teprve v průběhu prvního poločasu mohl doplnit kouřimský trenér mužstvo na plný počet. Zatímco Kouřim horko těžko dávala mužstvo dohromady a na doplnění mužstva si ještě musí počkat, v pečeckém dresu se zabydluje Kubín a příležitost se snaží uchopit věkem ještě dorostenci Růžička (působil v dorostu Čáslavi) a Kulhánek, syn pečeckého kouče.

„Soupeř mě zklamal a je to škoda. Snažili jsme se turnaj kvalitně obsadit, takovýto přístup naši snahu devalvuje a utkání ztrácí smysl,“ řekl Radek Kulhánek.

„Nevyužili jsme početní převahu, branky padaly v době, kdy soupeř už hrál v jedenácti. Nad prvním poločasem ještě mohu přivřít oko, ale druhý poločas už s fotbalem neměl mnoho společného. Byla to taková flákaná, plály i emoce, chvíli se dokonce nehrálo. Druhý poločas se ani hrát nemusel, žádnému mužstvu nic nepřinesl,“ dodal k utkání.

„Někteří hráči mají nepochopitelný přístup, nedokáží se ani omluvit. Musel jsem sednou do auta a dva hráče přivézt. V této sestavě je výsledek skoro úspěchem. Je pravda, že jsme další tři góly mohli dostat, ale také jsme mohli branky dát, viz bratři Snížkové. Musíme už konečně nastoupit v plné sestavě, takto je to hodně špatné,“ řekl po utkání trenér Kouřimi Petr Holý.

Branky: Adamec, Vohnický. Poločas: 2:0.

Červené Pečky: Jón – Krátký, Kubín, Růžička, Janovský – Adamec, J. Kulhánek, Herčík, Zach – Vohnický, Lipský. Střídal: T. Nádvorník.

Kouřim: L. Havránek – Bradáč, Skalický, Pokorný, M. Havránek – J. Snížek, Rak, M. Snížek, Novák – Královský, Petr Holý ml.

Miloslav Kapic

 

—————

Zpět