Vydřené body z Volárny.

07.11.2011 21:39

 

Volárna „A“   -  Červené Pečky „B“      2 : 3   ( 1 : 2 )

 

Na Volárnu se nám nejelo zrovna lehce, protože jsme tam posledně dostali 7 kousků a oproti minulému týdnu nám chybělo asi 5 hráčů, takže museli naskočit borci z dorostu, kteří měli dopolední zápas v U. Janovicích v nohách. Ale zvládli to na výbornou ! Škoda jen, že někteří inženýři si jezdí raději po nákupech, než aby šli pomoci v těžké situaci. Tohle vše nás ale semklo ještě více dohromady a výsledek byl nad očekávání dobrý.

Hned od prvních minut byly vidět nebezpečné situace před oběma brankami. My jsme se ujali vedení po nepříliš povedeném rozehrání rohového kopu, kdy Kubči nasměřoval svůj kop po zemi na první tyč, kde byl pouze domácí obránce. Ten však místo klidného odkopu zvolil hodně velký nápřah, balón jen lízl a ten zapadl do branky k překvapení všech přítomných. To ještě více naladilo domácí na ofenzivní vlnu a začali naší obraně dost zatápět. Výsledkem bylo, že po jedné nepovedené střele se k míči dostal útočník domácích ještě před naším brankářem a trefit se do prázdné branky z dvou metrů už nebyl problém. V této části zápasu byla Volárna lepším týmem a hrálo se převážně na naší polovině. To vedlo hlavně k několika střelám na naši branku zpoza velkého vápna, které Kuba s přehledem likvidoval. Naší odpovědí na aktivitu domácích byly rychlé brejky, při kterých jsme se dostávali i do vyložených šancí. Hned tu první proměnil Matěj, takže jsme vedli a mohli se soustředit na „Prešovský beton“, při kterém jsme se nestyděli ani za jednoduché odkopy „do pryč“. Nepříjemná byla i dost ostrá hra domácích, kteří to brousili pěkně od podlahy a nás tím trochu zastrašili. Ono se není čemu divit, když kluk s 65-ti kily běží proti řízkovi, který má 190 cm a 120 kilo. To by uhnul snad každý.

Druhá půle nabídla podobný fotbal jako první. Domácí se snažili nás dostat pod tlak, ale to se jim dařilo ve většině případů jen k velkému vápnu a my vyráželi k rychlým protiútokům. Z jednoho takového se trefil pěkně k tyči Ruďánek po pěkné akci Míry a Kubčiho. Jenže ani to nás nemohlo uklidnit, protože domácí Šedivý ( hrál také u nás ) se trefil pod břevno lelkujícího Hrádi hned z rozehrání po obdržené brance. Takže bitva o body pokračovala až do konce střetnutí, i když ji mohl několikrát rozhodnout Máťa, nebo Márty, kteří zklamali v situacích, když už před nimi byl jen domácí brankář a široko daleko nikdo. Výhra je o to cennější, že jsme se díky ní dostali zase do čela tabulky, kde bychom rádi přezimovali. To ale musíme v posledním střetnutí podzimní části porazit na postup aspirující Veletov. Prosím všechny příznivce Pečených, aby nás přišli v neděli povzbudit a my se vám odvděčíme, věřím, že pohlednou a vítěznou podívanou. Při této příležitosti nesmím zapomenout na opět skvělé povzbuzování našich skalních příznivců od Pódi. Děkujme !

 Branky :  Kubelka 6‘ , Bílý 24‘, Hervert 54‘

Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon :

Hradílek ( 8, ale za ty góly 6 ) – Charouzd Tomáš ( 7 ), Bulíř ( 7 ), Podnecký - K ( 8 ), Koubský ( 7 ), Kubelka ( 8 ), Hošek ( 7 ), Hervert ( 7 ), Rauch ( 9 ), Bílý ( 7 ),Procházka ( 6 )   -   střídal : 70' – Charouzd Martin ( 6 )

Trenér, vedoucí mužstva  : Martin Meszároš ( 9 )  , asistent rozhodčího : Miloš Zuza (9 )

Rozhodčí :  Humpolák  ( 7 ) 

 

—————

Zpět