Vokáček se loučil vítězně

20.06.2010 18:43

Poslední utkání letošní sezony v I.A třídě borci Červených Peček vyhráli, a dali tak dárek svému brankáři Vokáčkovi k ukončení jeho kariéry.

Poslední kolo fotbalové I.A třídy skupiny B vyznělo lépe pro domácí Červené Pečky, které zvítězily nad sestupujícími Rožďalovicemi. 

Červené Pečky – Rožďalovice 2:0

Utkání bylo rozlučkou pro dlouholetého gólmana v dresu domácích Vokáčka, se kterým se vedení klubu na začátku druhého poločasu slavnostně rozloučilo.

„Utkání mělo parametry zápasu, ve kterém o nic nejde. Hosté na sestupovém místě, my s jistotou středu tabulky. Po průniku J. Kulhánka podél lajny a centru jsme šli zásluhou M. Rejthárka do vedení. Potom převzali otěže hry hosté, nám se podařilo s přispěním Vokáčka náskok udržet. Z rychlých brejků mohl vedení navýšit Langford, ale skórovat se mu podařilo až po přestávce. Poté se zápas trochu přiostřil, ke konci se ale hráči naštěstí uklidnili,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

„Hráči přistoupili k našemu poslednímu utkání poněkud laxně. Někteří hráči ukončení sezony oslavovali už včera a bylo to znát,“ zlobil se na své svěřence trenér Trnavanu Rožďalovice Milan Švábenský. „Nedokázali jsme si přihrát ani na dva metry a ohrožení soupeřovy branky ve dvou případech bylo spíše sporadické. Domácí také nic moc nepředvedli, zápas byl hratelný, ale jejich vítězství je zasloužené a nás ještě podržel brankář,“ dodal kouč poraženého mužstva, které sestupuje do I.B třídy.

Branky: 3. M. Rejthárek, 53. Langford. Rozhodčí: Zikmunda. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Červené Pečky: Vokáček (46. Jón) – Růžička, Krátký (70. T. Nádvorník), Kubín, Zach – Procházka, Herčík, J. Kulhánek, Janovský (54. Vohnický) – M. Rejthárek, Langford.

Rožďalovice: Hampl – J. Veselý (70. T. Nechánský), Blažek, Pavel, Vele – Táborský, J. Nechánský, Hlavatý, Hojsák – F. Veselý (80. Štefan), Sporiš.

MILOSLAV KAPIC

—————

Zpět