Vedoucí duo prohrálo. Do čela se dostaly Červené Pečky

16.09.2012 08:57

Kolín - Třetí kolo okresního přeboru ve fotbale se stalo pohromou pro oba vedoucí týmy. Liblice i Týnec nad Labem prohrály shodně 1:2. Do čela se tak dostal nováček 
z Červených Peček.

 

Červené Pečky B – Tři Dvory  5:1

„Od začátku jsme byli lepším týmem a bylo jen otázkou času, kdy se dokážeme prosadit i gólově. Po penaltovém zákroku na Raucha proměnil profesorsky desítku Žoha, který zopakoval zodpovědný výkon z předchozí posvícenské zábavy. Poté se sice hosté na chvíli dostali zlepšeným pohybem do hry a bylo z toho i vyrovnání, ale náš výborný strojový výkon vedl k dalším dvěma gólům. Po přestávce se sice hra vyrovnala, ale nebezpeční v pokutovém území jsme byli jen my a hlavně Aleš Procházka, který si  s hostující obranou pohrál tak, že mohl zakončit dvakrát do prázdné branky. Od té doby se utkání už dohrávalo jen z povinnosti, i když šance na skórování byly ještě na obou stranách," uvedl vedoucí Červených Peček B Miloš Zuza.

„Soupeř byl lepší, ale my mu pomohli svými chybami pětkrát skórovat," hlesl kouč Třech Dvorů Vladimír Novák. „Teď se budeme připravovat na další zápas. Doma to musíme odčinit," dodal Novák.

Branky: 8. Žoha z PK, 32.  Svoboda, 37. vlastní, 56. a 66.  Procházka –  26. Pokorný.  Rozhodčí: Pařez. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 3:1.
Červené Pečky B: Hanzl –   Krátký  (78. Hradílek), Pokorný, Podnecký, Bulíř (46. Koubský) – M. Jelínek, Hošek, Žoha, Rauch – Procházka,  Svoboda (60. Bílý).
Tři Dvory: Satrapa – Gaborik, Lapšanský, Kukal, Plachý (46. Kváča) – Bašista, Stempák, Landa, Stojka – Kubera, Pokorný.

—————

Zpět