Střídající Hervert režíroval výhru Červených Peček

23.09.2012 12:56

 

Červené Pečky – Třikrát v řadě prohráli. Další potupu už ale nepřipustili. Fotbalisté Červených Peček se po sérii neúspěšných výsledků rehabilitovali a na domácím hřišti v dalším kole I. A třídy porazili Bělou pod Bezdězem.

 
 
 

Červené Pečky – Bělá pod Bezdězem 4:0

„Do utkání jsme vstoupili aktivně a odměnou byla branka Adama Kubáta, kterého skvěle našel Michal Rejthárek. Bohužel od dvacáté minuty jsme vyklidili střed hřiště, vázla nám kombinace a začali jsme nakopávat míče. Kluci věděli o jak důležité utkání jde a asi po brance se snažili neudělat chybu," uvedl trenér Červených Peček Jan Půža.

„V druhém poločase náš výkon šel ještě dolů, soupeř i v deseti hrozil nebezpečnými výpady. Krátce po vyloučení Klepače jsme zaspali u rozehrávky soupeřovy standardky a soupeř dostal možnost kopat penaltu. Petr Malý ji ale chytil, kluky to probudilo a začali jsme zase kombinovat. Dalším momentem utkání bylo střídání v 63. minutě, kdy na hřišti vlétl Ruda Hervert, který naši hru výrazně oživil a podílel se na třech brankách. Hráče chci pochválit za přístup a zodpovědný výkon," dodal Jan Půža.

Branky: 13. Kubát, 74. Hervert, 79. a 82. Hačka. Rozhodčí: Navrátilová. ŽK: Žoha – Klepač.ČK: 52. Klepač (B). Diváci: 70. Poločas: 1:0.
Červené Pečky: Malý – Podnecký, Novotný, Bareš, Zelený – Žoha, Vlasák (63. Hervert), Rejthárek, Hačka – Kubát (83. Hradílek), Kulhánek (75. M. Jelínek).

Autor: René Volf

—————

Zpět