Střelnice v Červených Pečkách

11.09.2011 16:16

Červené Pečky - Že posvícení bývá štědré, přesvědčili se v I.A třídě skupině B hráči z Týnce. Domácím Č. Pečkám vyšla oslava této staré tradice, jak se patří, soupeře vyprovodili na cestu půltuctem gólů.

 

Červené Pečky – Týnec n.Sázavou 6:1

Vítězství to je jednoznačné, ale všechno mohlo být možná jinak, v 18. minutě hosté neproměnili pokutový kop.

„Jen zopakuji to, co jsem říkal minule. Konečně proměňujeme šance, kterých jsme si vytvořili hodně. Na druhou stranu nás hosté v prvním poločase dost zlobili, dát některou z šancí, nebo pokutový kop, možná to bylo jiné. My jsme je naštěstí nenapodobili, svoje příležitosti jsme zakončovali brankami. Myslím si, že po přestávce jsme už hru zcela ovládli a přidali ještě dvě branky. Řekl bych, že divácky to byl pěkný, pohledný fotbal, padlo hodně branek, byla to ta pravá oslava posvícení,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Miloš Malina.

Branky za Č.Pečky: 11.Holub, 15.a 71.Kulhánek, 22.M.Kesner, 43.Kedršt, 76.Slezák. Rozhodčí: Mansour. ŽK: 2:5. Diváci: 200. Poločas: 4:1.

Č.Pečky: Malý – Šváb, Krátký, Holub, Janovský – Kedršt, Rejthárek, M.Kesner (72.P.Kesner), Adamec (61.Hačka) – Slezák (78.Vohnický), Kulhánek.
 

MILOSLAV KAPIC

 

 

—————

Zpět