Slunéčko zařídil Radimi tři body

22.10.2011 19:10

Červené Pečky – „Když nedáme gól, tak nemůžeme vyhrát,“ konstatoval po utkání odvěkou pravdu trenér Červených Peček Miloš Malina. Jeho tým, ač měl převahu, zkolaboval v koncovce.

 

Červené Pečky – Radim 1:2

„Do Červených Peček jsme jeli s řadou hráčů, kteří nebyli zdravotně úplně v pořádku, ale vynahrazovali jsme to bojovností. V utkání se potvrdilo, že fotbal nemá logiku, protože soupeř nás devadesát minut přehrával a my dávali branky,“ řekl po utkání trenér Radimi Petr Šafránek.

A měl pravdu. Domácí byli skoro pořád na míči, ale branky nedali. A hosté? Ty se z gólů radovali. A děkovat můžou hlavně Slunéčkovi. Ten nejprve ve dvacáté čtvrté minutě prostřelil Malého z úhlu, a v šedesáté deváté minutě pak úspěšně zakončil samostatný únik. „A to měl ještě další šance na kopačkách,“ upozorňoval Šafránek.

A i trenér domácích radimského útočníka vyzdvihoval. „Je to player, které to do té brány umí uklidit. To je radost se na něj dívat,“ ocenil jeho schopnosti, ačkoliv jeho branky znamenaly červenopečeckou prohru.

Domácí dokázali patnáct minut před koncem ještě snížit, a i když pak stále měli tlak, k další šanci už se nedostali. „Doma nám to nejde. Je to pořád to samé. Jsme lepší, ale góly nedáváme,“ zazpíval stále stejnou písničku Malina.

„Pro nás to jsou mimořádně důležité body. Musím pochválit kluky za bojovnost,“ doplnil ještě kouč Radimi Šafránek.

Branky: 74. Slezák – 24. a 69. Slunéčko. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 0:5. Diváci: 80. Poločas: 0:1. 
Červené Pečky: Malý – Šváb, Krátký, Holub, Kedršt – Adamec (56. Kulhánek), Rejtárek, M. Kesner, P. Kesner (86. Vlasák) – Slezák, Hačka (66. Janovský).
Radim: Polák – Macháček, Novák, D. Hrodek, Dražan – Čábelka, J. Hrodek (85. Funda), Kejda, Antoš (82. Materna) – Slunéčko, Havránek. 
 

—————

Zpět