Remíza béčka v Kouřimi

22.09.2012 13:12

 

Kouřim – Červené Pečky B 0:0

„V tomto zápase jsme byli po celou dobu utkání jasně lepším celkem, navíc hráčům nemohu za snahu, nasazení a bojovnost nic vytknout, ale remíza je pro nás ztráta bodů. Naše místo v tabulce není lichotivé a je to způsobeno především neproměňováním šancí, které si dokážeme vypracovat. Všichni si to v týmu uvědomují a jsem přesvědčen, že se v dalších zápasech začneme už konečně prosazovat i střelecky," uvedl hrající kouč Kouřimi Michal Škopek.

„Divácky atraktivní utkání, při němž každé mužstvo mělo více jak sedm možností skórovat, ale oba brankáři byli proti. Domácí měli více ze hry a jejich šance více volaly po gólu, ale za bojovnost a nasazení si bod zasloužíme. Dnes nad ostatní vyčníval brankář Hanzl, který měl svůj den a za svá záda nic nepustil, i když mu dvakrát pomohla tyč," konstatoval vedoucí Červených Peček Miloš Zuza.

Rozhodčí: Ledvina. ŽK: 2:2. Diváci: 150.
Kouřim: L. Havránek – Svoboda, Škopek, Novák, Světnička – Janeček (65. M. Havránek), M. Snížek, Müller – Královský, Velčovský (70. Bug), Keltner (60. Břečka).
Červené Pečky B: Hanzl –   Koubský, Pokorný, Podnecký, Bulíř – Kubelka Jiří (75. Převrátil), Hošek, Adamec, Rauch –  Procházka, Bílý.

—————

Zpět