Radim v derby vyrovnala v nastavení

05.10.2010 21:47

 

Okresní derby I.A třídy skupiny B číslo tři nemělo vítěze, obě dvanáctibodová mužstva si připsala do tabulky po jednom bodu. 

 

Radim – Červené Pečky 2:2

„Myslím si, že dělba bodů je spravedlivá a pro nás možná i trochu šťastná. V poslední době se nám příliš nedaří, potýkáme se se špatnou výkonností. Z tohoto pohledu je pro nás bod zlatý, když vezmu šance, je bod pro obě mužstva zasloužený,“ řekl po utkání trenér Radimi Jiří Černý, který se po pauze znovu vrátil mezi tři tyče.

„Ve vyrovnaném utkání jsme opět hráli na tři útočníky a stejně jako proti Poděbradům nám to vyšlo, dostali jsme se do vedení. Soupeř vyrovnal z rychlého brejku, ale řekl bych, že od vyrovnání jsme se dostali více do hry. Výsledkem byla pěkná akce a Herčíkova střela do šibenice. I bez tří hráčů základu jsme se dokázali s mladým mužstvem dostat do vedení. Když jsem už věřil, že to uhrajeme, domácí po dlouhém míči do vápna zkušeným Hovorkou srovnali,“ řekl po utkání trenér Č. Peček Radek Kulhánek.

Branky: 53. Exner, 90+2. Hovorka – 40. Vohnický, 66.Herčík. Rozhodčí: Kudrjavcev. ŽK: 2:1. Diváci: 240. Poločas: 0:1.

Radim: J.Černý – Funda, Hrodek, Kejda (79.Antuš), Paroulek – Exner, Homola, Hovorka, Švorba – Dražan (46.Ružínský), Seifert (58.L.Michálek)

Č. Pečky: Jón – Hošek, Votava, Krátký, Šváb – Procházka, Herčík, M.Janovský – J.Kulhánek, (89.A.Nádvorník),Vohnický, Zach – (80.Jiří.Adamec).

—————

Zpět