Radim v derby deklasovala Červené Pečky

19.08.2013 17:05

Radim – Říká se, že derby nemá favorita. Platilo to i v případě duelu Radimi a Červených Peček. Zvlášť poté, co oba týmy v prvním kole nebodovaly. Jenomže nedělní duel I. A třídy se změnil v exhibici domácích hráčů, kteří svého soupeře díky famózní první pětačtyřicetiminutovce deklasovali 4:0.

RADIM - ČERVENÉ PEČKY 4:0

„Jsme rádi za tři body i to skóre. Myslím si, že jsme to dlužili sami sobě i našim divákům," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek a narážel na zaváhání v prvním kole. „Rozhodli jsme v prvním poločase. Po změně stran jsme to už jenom dohrávali.  Soupeř nějaké kvality má, takže o sobě občas dal vědět, ale my jsme spokojení. Především s výkonem v prvním poločase. Řekl bych, že to byl odpovídající výkon, na jaký tento tým má. Ale uvidíme, na co to bude stačit v dalších zápasech," dodal Šafránek.

 

„V první půli se projevila nezkušenost týmu. Nepodrželi jsme balon a byli jsme málo důrazní v osobních soubojích," našel hlavní příčiny kolapsu kouč Červených Peček Jan Půža.
„Soupeř hrál aktivně, velice dobře kombinačně a měl dobrý pohyb. My jsme v těchto aspektech zaostávali. Ve druhém poločase se náš projev zlepšil, ale řekl bych, že tomu malinko přispělo to, že soupeř už nehrál tak koncentrovaně. My musíme v dalších zápasech zabrat a konečně vyhrát, aby nám soupeři neodskočili," dodal Půža.

 

Branky: 17. Exner, 26. a 38. Slunéčko, 31. Říha. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: Bareš, Vaníček – Holub, Zelený. Diváci: 150. Poločas: 4:0.

Radim: Arnold – Macháček, Novák, Bareš, Hrodek (72. Vaníček) – Exner (58. Baško), Bouška, Jirků (46. Janoušek), Říha – Slunéčko, Havránek.
Červené Pečky: Dřízhal – Žoha, Holub, Herčík, Zelený – Hervert (50. Rauch), Kulhánek, Vohnický, Novák (71. Hradílek) – Svoboda (87. Šafránko), Chadraba.

 

Autor: René Volf

—————

Zpět