Radek Kulhánek: Je to škoda, Semice byly hratelný

15.05.2011 20:21

 Semice - Zatímco naši hokejisté slavili zisk bronzových medailí, fotbalisté Červených Peček museli spolknout další hořkou pilulku. V dalším kole I. A třídy prohráli v Semicích. 

Semice – Červené Pečky 2:0

Souboj dvou týmů, které se v jarní části výsledkově trápí, rozhodli domácí již v první minutě. „Byl dlouhý balon za obranu a hráč to dal podle vybíhajícího brankáře. Stejný gól jako ve středu v Louňovicích,“ uvedl trenér Červených Peček Radek Kulhánek. „Pak se hrálo od vápna k vápnu. Semice měly ještě jednu tutovku, kterou naštěstí nedaly,“ podotkl Kulhánek.

Po změně stran vyběhl z kabin úplně jiný červenopečecký tým, který se dokázal dostat do dvou dobrých střeleckých pozic, ale bez úspěchu.
„Přeskupil jsem řady. Do útoku jsem poslal Kubu Kulhánka a na beka dal Martina Kutila. Najednou jsme byli lepší a měli i šance. Rejthárkovi však skvělým zákrokem překazil radost domácí brankář a pak po rohu se do šance dostal Kuba, ale soupeřovi hráči to vykopli z brankové čáry,“ popsal gólové momenty Kulhánek.

V závěru se hosté pokoušeli alespoň vyrovnat, soupeř nakonec jejich tlaku odolal a naopak do otevřené obrany podruhé udeřil. „Je to škoda, protože Semice byly hratelný. Teď nám nezbývá než vyhrát doma sBenešovem. Ale nebude to vůbec jednoduché, protože to na něj neumíme. Hráli jsme s ním třikrát a třikrát prohráli. Z toho jsme dvakrát dostali sedmičku,“ uzavřel Radek Kulhánek.

Branky: 1. Košťíř, 90. Mikluščák. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Červené Pečky: Vocel (30. Hanzl) – Procházka, Krátký, Podnecký, T. Nádvorník – Kutil, Herčík, Rejthárek, J. Kulhánek, M. Janovský (82. Svoboda) – Hačka.

—————

Zpět