První domácí ztráta béčka

27.09.2009 14:37

V 6.kole třetí třídy chtěli fotbalisté našeho béčka potvrdit prozatimní domácí 100%ní bilanci.Ovšem hosté z Veltrub v posledním měření sil v Červených Pečkách vyhráli.

Červené Pečky-Veltruby 1:1 (0:0)

A bez ostychu se vrhli do utkání i tentokrát.Už v 10. minutě se hostující forvard ocitl sám před Vokáčkem,naštěstí si matador v naší brance se situací poradil.V průběhu 20. minuty se dvakrát ocitl tváří v tvář veltrubskému gólmanovi Bílý.Bohužel i v těchto případech měl navrch brankář.Hosté měli mírnou územní převahu,naštěstí ji nedokázali vyjádřit brankami.Červenopečečtí hráči zaostávali v pohybu,naše akce brzdila spousta nepřesností a hráči řešili herní situace příliš individualisticky,chyběla spolupráce.

Na začátku druhé půle opět neuspěl Bílý po přihrávce Kudláčka.O dvacet minut později odstřelovali branku hostí Svoboda,Hošek a znovu Svoboda,situaci však vyřešil hostující obránce odkopem z brankové čáry.V 67. minutě byl ve vápně stažen Dušek a posila z áčka Kudláček se při penaltě nemýlil.Vstřelená branka naše hráče trochu povzbudila a na několik minut se zlepšil hlavně pohyb bez míče.Vítr z plachet nám ale sebrala 73. minuta.To si na dlouhý nákop vyběhl Vokáček,avšak vracející se Hošek před ním míč hlavou líznul a ten zapadl do opuštěné branky -1:1.Do konce utkání se již žádné z mužstev nezmohlo na ohrožení soupeře a tak si béčko připsalo první letošní bodovou ztrátu.

 

branka:67.Kudláček z pen.

 

rozhodčí:Pikner   diváci:56   poločas 0:0

 

sestava:Vokáček-Krátký,Benda,Pokorný,Zinzer(12.Pudil)-Koubský,Dušek(73.Kosík),Kudláček,Hošek-Svoboda,Bílý

—————

Zpět