Kulhánek: Na můj vkus bylo ve hře moc taktických chyb

15.09.2013 20:07

Zeleneč – Na šance možná drželi se soupeřem krok, na góly ale jasně zaostali. Fotbalisté Červených Peček v dalším kole I. A třídy prohráli v Zelenči 0:3.

 
 
 

„Domácí měli určitě víc ze hry. My chtěli hrát co nejdéle bez góla, ale již ve druhé minutě se nedohodl Žoha s brankářem, ten splácl míč před sebe na nohu útočníka a domácí vedli. Ve 14. minutě šel Chadraba sám na brankáře, přeloboval ho, bohužel trefil břevno. Z protiútoku zaváhal Zelený a protihráč to dával z jedničky na dva nula. Mezi tím jsme byli nuceni kvůli zraněním hráčů prostřídat. Do druhé půle nastoupíme s tím, že už neinkasujeme a že se pokusíme s výsledkem něco udělat. Ale v 52. minutě jsme opět udělali chybu v rozehrávce a hráč sám před naším gólmanem nezaváhal. Utkání vypadalo jasně, my se ale ještě snažili o zvrat. Jenomže Chadraba trefil opět pouze břevno a Svoboda ze stejný situace, z které jsme dostali na dva nula, nedokázal skórovat. Branku po přihrávce od Šafranka přestřelil. Čtvrt hodiny před koncem běželi naši dva hráči sami na brankáře, ale Hervert místo toho, aby přihrál Chadrabovi, tak zkoušel dělat kličku, ale brankář mu jeho pokus přečetl. Utkání klidně mohlo skončit tři tři, nebo taky pět nula pro domácí. Na můj vkus bylo ve hře moc taktických a fotbalových chyb. Když neproměníme ani jednu šanci, nemůžeme bodovat vůbec nikde," popsal klíčové situace utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 2. a 52. Skalický, 18. Kolísek. Rozhodčí: Hádek. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 2:0.
Červené Pečky: Dřízhal – Žoha, Bílek (38. Šafranko), Herčík, Zelený – J. Kulhánek, Holub – Adamec (46. Hervert), Rejthárek, Svoboda (80. Rauch) – Chadraba.

 

Autor: René Volf

+ sdílejte
 

 

—————

Zpět