Postupový bod vystřelil dorostenec Pavel Bílek !

21.05.2012 20:55

 

Sendražice „A“   -  Červené Pečky „B“      1 : 1   ( 0 : 0 )

 

Krásné sobotní odpoledne nabádalo spíše k rozmýšlení u pivka než k běhání po fotbalovém hřišti. Bohužel si to mysleli i naši borci a na hřišti to bylo vidět. Je sice pravda, že terén byl v Sendražicích tvrdý a hrbolatý, takže si nešlo dát přihrávku po zemi, ale to byl pro obě mužstva stejný. Hra byla po celý zápas rozháraná a bylo v ní mnoho nepřesností a chyb. My jsme měli v první půli sice více šancí, ale svojí laxností jsme jednu po druhé zahazovali. Domácí vše nakopávali na asi 120-ti kilového útočníka, který se sice k hlavičkám dostával, ale už je nedokázal efektivně rozdělovat na své spoluhráče, nebo zakončovat na naši branku.

Druhá půle začala tam, kde první skončila, tedy naší velmi slabou aktivitou a za to jsme byli potrestáni. Domácí se prosadili po rohovém kopu, ze kterého „koníčkem“ dopravili míč mezi překvapeného Vojčecha a Pigiho do naší sítě. Prostě taková šmudla, ale platila. To se psala 67 minuta. Naštěstí tato situace naše kluky probudila a najednou jich bylo plné hřiště. Na domácí svatyni se hnal jeden útok za druhým, ale stále nám trocha toho střeleckého štěstí chybělo. Až v 78‘ rozehrál přímý volný kop Hóša, na který si pěkně naběhl levý bek Pavel Bílek a hlavou nedal domácímu brankáři šanci. Poté naše aktivita i šance pokračovali, ale střelecky už jsme se nedokázali prosadit.

Bylo vidět, že nás nepodpořila rodina Podneckých, takže výsledek byl spíše podprůměrný, i když postupový.

Branka :  Bílek 78‘

Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon : 

Hanzl ( 7 ) – Pokorný–K ( 7 ), Koubský ( 6 ), Podnecký ( 8  ), Bulíř ( 7 ), Procházka ( 6 ), Novák ( 6' ) – 46‘ Bílek ( 9 ), Hošek ( 6 ) , Rauch ( 6 ), Žoha ( 6 ), Hradílek ( 6 )

Trenér, vedoucí mužstva  : Martin Meszároš , asistent rozhodčího : Miloš Zuza

Rozhodčí :   Peška ( 7 )

 

—————

Zpět