Posily zařídily vítězství Červených Peček

11.03.2012 08:15

 

Jílové - Fotbalisté Červených Peček dali zapomenout na špatné výsledky v závěru zimní přípravy a v prvním kole I. A třídy zvítězili v Jílovém.

 
 
 

Jílové – Červené Pečky 0:2

Čekalo se drama, nakonec z toho byla celkem pohodová jízda. Hráči Červených Peček vezou domů tři body a soupeři  tak vrátili porážku z prvního vzájemného zápasu.

„Hrálo se na na umělé trávě, která byla šíleně malá. V zápase tak bylo plno soubojů a kontaktů. Moc pohledný fotbal to ani z jedné strany nebyl,“ uvedl trenér Červených Peček Miloš Malina.

Přestože nebyly podmínky zrovna ideální, dokázali si s nimi hosté poradit. Předvedly se hlavně posily. První gól zařídil Vaňkát, který přišel z Polep, druhý po dvaceti minutách hry Kubát, jenž přišel z Kolína. „Musím říct, že oba předvedli velmi dobrý výkon a měli by pro nás být velkými posilami,“ podotkl Malina.
„Mimo prvních deseti minut jsme byli jasně lepší. Soupeře jsme přehráli. Ke konci, když domácí otevřeli hru, tak jsme měli ještě několik tutovek, které jsme ale bohužel neproměnili. Z tohoto pohledu je naše vítězství zasloužené,“ konstatoval Malina.

Ten se sice po utkání radoval ze zisku bodů, vrásky na čele mu však udělalo zranění Michala Kesnera. „Má něco z kotníkem. Jako kdyby nestačilo, že už máme tři zraněný,“ řekl Miloš Malina.

Branky: 13. Vaňkát, 20. Kubát. Rozhodčí: Hamouz. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 0:2.
Červené Pečky: Malý – Krátký, Adamec, Novotný, Vaňkát – Hačka (88. Hervert), M. Kesner (61. Janovský), Rejthárek, Slezák – Kulhánek, Kubát (80. Svoboda).

Autor: René Volf

—————

Zpět