Porážka béčka ve V. Oseku

06.09.2012 20:50

 

Velký Osek – Červené Pečky B 2:1

„V úvodu utkání jsme soupeře přitlačili k vlastnímu pokutovému území. Ale z patnáctiminutového tlaku jsme nevytěžili branku. Poté se hra začala vyrovnávat a padly branky na obou stranách. Hráči se věnovali více rozhodčímu místo hře. V druhé půli se mužstvo více koncentrovalo na hru a přidali jsme vítězný gól. V zápase jsme měli mírnou převahu," uvedl vedoucí Velkého Oseka Karel Uher. „Závěrem je potřeba ocenit výkon rozhodčího, který se své vylosované funkce zhostil velice dobře a snažil se o objektivní průběh zápasu i přes občasný odpor obou stran," dodal.

„Domácí dnes byli jasně lepším týmem a pro nás je výsledek ještě milosrdný. Dnes nám chybělo úplně všechno. Na tento zápas musíme rychle zapomenout, pořádně potrénovat a soustředit se na dalšího soupeře, kterým jsou Tři Dvory, se kterými hrajeme 
v neděli na naše posvícení," řekl vedoucí Červených Peček a pro tento zápas zaskakující rozhodčí Miloš Zuza.
„V našem týmu si zaslouží uznání pouze brankář Hanzl, který chytil minimálně pět gólů," dodal.

Branky: 21. Mašek, 50. Kvasnička – 30. Hošek.  Rozhodčí: Zuza (laik). ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1.
Velký Osek: Duršpek – Mašek (74. Sodoma), Syřínek, Polák, Skala – Jan Adamec, D. Adamec, Sixta, Kvasnička – Koška (92. Durdil), Koubek.
Červené Pečky B: Hanzl –   Koubský, Pokorný, T. Jelínek, Bulíř –  Rauch, Podnecký, Hošek, M. Jelínek (65. Bílý) –  Procházka, Kubelka (89. Hradílek).

—————

Zpět