Po výprasku od Semic dostali bůra i od Poděbrad

16.02.2010 23:46

Červené Pečky /FOTO/ - Nabitý a náročný víkend završily Červené Pečky dalším zápasem zimního fotbalového turnaje. Po přátelském utkání se Semicemi podlehly soupeři také v neděli. Pro Poděbrady to byl první turnajový bodový zisk, Červené Pečky naopak poprvé ztratily.

Poděbrady – Červené Pečky 5:1

„Divácky to mohlo být zajímavé utkání, hra se zejména v první polovině přelévala ze strany na stranu, šancí bylo i na vyšší skóre a to na obou stranách. Když se soupeři podařilo snížit na 2:1 odpověděli jsme třetí brankou a čtvrtá branka po přestávce rozhodla. Dařilo se nám podržet míč, kombinovat a zvládli jsme i takovou agresivnější část závěru zápasu. Naše situace na turnaji nebyla dobrá, konečně jsme po dvou prohrách zabrali,“ řekl po utkání kapitán Bohemie Jan Jirásek.

„Zakončili jsme blok hrubé přípravy, uplynulý týden jsme trénovali denně, v pátek a sobotu dokonce dvakrát včetně zápasu proti Semicím. Snažil jsem se některé hráče šetřit, na našem výkonu se zákonitě projevila trochu únava a z únavy pramenily chyby a z chyb branky. Porážku beru i jako pozitivní zjištění. Po dvou vítězstvích na turnaji jsme poznali, že není všechno ještě dobré a musíme dál v přípravě makat. Poděbrady zvítězily zaslouženě,“ řekl k utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: Jirásek 2, Rulc, Vaněk, Jan Fořt – Kubín. Poločas: 3:1.

Poděbrady: Špaček (46. Martinec) – Vácha (46. Poděbradský), Suchánek, Hruška, Jelínek – Jirásek, Brtna, Rulc, Jiří Fořt – Jan Fořt, Vaněk (46. Novák).

Č. Pečky: Kratochvíl – Hošek, Kubín, Růžička, Janovský – Kulhánek ml., J. Rejthárek, Herčík, Adamec – Vohnický, Žoha, střídali: Lipský, Kudláček, J. Svoboda.

Miloslav Kapic

 

—————

Zpět