Ovčáry béčko o body neobraly

10.04.2012 20:45

 

Ovčáry - Červené Pečky   1 : 3   ( 0 : 1 ) 

 

Utkání začalo dvěma nebezpezpečnými závary u naší branky, kdy po jednom z nich musel zachraňovat vynikajícím zákrokem na brankové čáře Vojta Hanzl. Poté už jsme se dostali ke své hře a jednoduchými přihrávkami přečíslovali domácí obranu. Z toho pramenilo mnoho standardních situací a hned z druhého rohu v osmé minutě se hlavou prosadil Lukáš Hošek. Další šance už jsme bohužel využít nedokázali i když závarů bylo v domácím vápně nepočítaně. K tomu musím zmínit několik brejků, kdy jsme šli dva na jednoho a také jednu tutovku, kdy Jirka Kubelka zazdil samostatný nájezd na brankáře hostí Černého.

Do druhé půle jsme nastoupili s vědomím, že se nemůže nic stát a naši pasivitu domácí potrestali v 68' kdy při standardce Aleš Procházka za sebou zapoměl svého hráče a ten nikým neobtěžován neměl problém uklidit míč do naší sítě. To byl ovšem budíček pro naše hochy, kteří zase začali presovat soupeře a dostávali ho pod tlak. Bylo vidět, že fyzicky jsme připraveni mnohem lépe a to se gólově projevilo v 77', kdy Michal Žoha s připěním domácí obrany zajistil béčku vedení. To zlomilo už tak slabý odpor domácích, a tak jsme přidali těsně před koncem ještě jednu branku. Tu zařídil Martin Charouzd výborným zatažením po pravé straně a následným prudkým centrem přes malé vápno, na který si naběhl Matěj Janovský.

Na závěr musím konstatovat, že naše vítězství bylo plně zasloužené, i když herní výpadek na začátku druhé půle by se nám nemusel příště vyplatit, a to hlavně když bude pískat podobný rozhodčí, jako byl p. Sedláček a naši chlapci budou komentovat každé jeho sporné rozhodnutí. 

 

Branky:  Hošek, Žoha, Janovský

Sestava: Hanzl – Koubský, Podnecký, Pokorný, Bulíř, Procházka (88. Kosík), Hošek (80. Charouzd M.), Vlasák, Janovský, Kubelka (70. Mládek), Žoha 

 

—————

Zpět