Oslavy v Červených Pečkách se protáhly až do rána

02.07.2011 21:52

 Červené Pečky /FOTOGALERIE/ - V sobotu se konaly na fotbalovém hřišti v Červených Pečkách oslavy 90. výročí vzniku fotbalového oddílu. I přes nepříznivou předpověď si počasí připravilo svoji vlídnější tvář a celý den nešetřilo slunečními paprsky. 

Celý program byl zahájen zápasem mladší přípravky Červených Peček a stejně starých soupeřů z Ratboře. Šťastnější byl soupeř z Ratboře, který uštědřil oslavencům porážku 2:9. Po tomto zápase minižáčkové přivedli na hřiště první hřeb dne a totým Internacionálů ČR a tým staré gardy Červených Peček. Ani v tomto zápase se oslavencům moc nevedlo a prohráli 1:3.

Červené Pečky: Kratochvíl, Vokáček – Hamza, Suchánek, Dejmek, Pokorný, Levý, Šanc, Kubelka, Kočí, Maxián, Zuza, Hlaváč, Král, Meszároš, Pospíšil, Kulhánek.
KFI ČR: Steiner – Hunal, Mlejnek, Ondra, Votava, Kabyl, Mácha, Bobok, Fiala, Čabala, Čáp, Kuchař, Samek, Philipp.

Po zápase proběhla improvizovaná autogramiáda fotbalových internacionálů.

Dalším zápasem v pořadí bylo utkání dorostu Červených Peček a dorostu sousedních Polep. Pečečtí dorostenci se stali prvním úspěšným domácím týmem, když zvítězili 2:1. Na vítězné vlně pokračovali i žáci, kteří v zápase se Suchdolem zvítězili 3:2.

Druhým vrcholem dne bylo utkání A – týmu Červených Peček a Ratboře. Po exhibiční přestřelce skončilo utkání smírně 6:6. Tímto zápasem byly zakončeny oslavy na hřišti a přesunuly se do místní hospody, kde probíhala za přítomnosti DJ Olina až do brzkých ranních hodin rozlučka s fotbalovou sezonou.

Nejsilnější jedinci vydrželi až do dopoledních hodin, kdy zakončili oslavy brigádou na hřišti.

(Radek Šťastný)

—————

Zpět