Okresní derby nakonec vítěze nemělo

29.01.2013 18:17

Červené Pečky – Zahajovací utkání zimního turnaje mezi domácími Červenými Pečkami a Zásmuky skončilo nerozhodně. V souboji dvou účastníků I. A třídy padly celkem čtyři góly, dva na každé straně.

 

Červené Pečky - Zásmuky 2:2

Hostitelé měli lepší vstup a v průběhu zápasu se dostali do dvoubrankového vedení. To ale neudrželi. Zásmuky se po změně stran zlepšily a nakonec  dokázaly vyrovnat na konečných 2:2.

„První přípravné utkání splnilo svůj účel. Pro hráče to bylo zpestření na začátku zimního drilu," uvedl trenér Červených Peček Jan Půža. „V prvním poločase měla hra větší spád, v druhém tempo opadlo. Všichni hráči odehráli minimálně 70 minut, vyjma gólmanů, kteří se vystřídali v poločase. Nikdo se nezranil, což je na začátku přípravy dobře," dodal.

„Příprava to byla slušná. Všichni hráči, kteří byli připraveni do hry, do ní zasáhli," konstatoval trenér Zásmuk Vlastimil Chlád.

„Branky jsme dostali po našich chybách. Zejména při té druhé jsme udělali velkou hrubku. Po změně stran jsme se zlepšili a zaslouženě vyrovnali. Spokojený jsem především s výkonem po změně stran," dodal Vlastimil Chlád.

Branky: 30. Rejthárek, 43. Vohnický –  61. Borovička, 86. Sobota. Poločas: 2:0.
Červené Pečky: Malý – Novák, Herčík, Bareš, Vohnický – Bláha, Kulhánek, Holub, Hervert – Rejthárek, Svoboda. Střídali: Hradílek, Rauch, Bílek, Bláža.
Zásmuky: Kubelka – Kotek, Lanc, Bečvařík, Hemelík – Brdičko, Čapek, Lev, Benda – Vaněk, Sobotka. Střídali: Mašín, Borovička, Chábera.

—————

Zpět