Odveta vyšla i s úroky

10.03.2014 16:15

Kostelec – Očekávání bylo veliké. První mistrovský zápas v jarní části I. A třídy. Navíc pod vedením nových trenérů. Souboj Zásmuk a Červených Peček nakonec opanovali hostující hráči, kteří tak soupeři vrátili podzimní porážku i s úroky.  Střelecky se zaskvěli zejména Rejthárek a Peterka, oba autoři dvou branek.

 

ZÁSMUKY - ČERVENÉ PEČKY 2:5

Branky: 7. a 32. z PK Rejthárek, 20. a 74. Peterka, 53. Zelený  – 27. Sobotka, 87. Pechar.Rozhodčí: Radina. ŽK: Čapek, Bečvařík, Sobotka – Herčík, Zelený. Diváci: 60. Poločas: 1:3.
Zásmuky: Petrásek – Janoušek (82. Vokáček), Borovička, Čapek, Mašín (46. Krombholz) – Jahoda (46. Chábera), Bečvařík, Pechar, Benda – Sobotka, Kratochvíl.
Červené Pečky: Malý – Novotný (82. Bílek), Zelený, Holub, Šourek – Šafranko (74. Hervert), Rejthárek, Herčík, Vohnický (84. Žoha) – Hradílek (76. Svoboda), Peterka.

 

 

„Jsem nespokojený s výsledkem i hrou," hlesl trenér Zásmuk Václav Jindra.

„Hlavně se to pro nás začalo špatně vyvíjet, dostali jsme brzy góla, následně druhého. Když jsme snížili a dostali se trošku do hry, tak hned z protiútoku byla penalta. Od čtvrté branky to bylo už jenom o dohrání zápasu. Celý zápas jsme hráli bez důrazu, to se hrát nedá. Přišlo mi, že si někteří hráči přišli jenom zahrát fotbal," podotkl Jindra.

„Bylo by smutné. kdybychom v tomto zápase nic neudělali, protože jsem jejich sestavu znal. Dokonce jsme si  na toho soupeře věřili," přiznal trenér Červených Peček Jan Meszároš.

„Chtěli jsme pokračovat v té hře, kterou jsme od začátku přípravy praktikovali. To znamená útočný fotbal. Rozestavení je postavené na krajních obráncích, aby se víc zapojovali do hry. V dnešním zápase mě mrzí hlavně to, že jsme si nechali dát zbytečný góly. Na tom musíme ještě zapracovat. Jinak herně jsme byli lepší, měli jsme snad sedmdesát procent držení míče, od toho se to všechno odvíjelo. Měli jsme jasnou převahu. Škoda jenom zahozených šancí, mohli jsme ještě o tři nebo čtyři góly vstřelit víc," dodal Jan Meszároš.

 

Autor: René Volf

—————

Zpět