Nevyšlo to ani napodruhé. V gólové přestřelce brala výhru Sokoleč

04.03.2012 20:42

 

Červené Pečky – Ani v neděli svěřenci Miloše Maliny nezaháleli. Dopoledne se postavili ve finále Červenopečeckého zimního turnaje proti Sokolči.

 
 
 

Červené Pečky – Sokoleč 5:7

 

Zápas, jehož výsledek připomíná spíš hokejový mač, se musel divákům líbit. Trenéři obou mužstev už tak nadšeni ale být nemohli. Hrálo se de facto bez obrany a výsledkem bylo dvanáct vsítěných branek. Vítězství ve druhé půli nakonec urvali hosté, stejně jako celkový triumf na turnaji.

 

„Byl to takový bezstarostný fotbal, který musel lahodit oku diváka. My dali příležitost mladým klukům,“ podotkl červenopečecký kouč Miloš Malina. „I když to bylá gólová přestřelka, tak Sokoleč zaslouženě vyhrála. Byla lepší. Obranná činnost obou mužstev byla ale hrozivá,“ dodal.

 

Červenopečečtí za týden startují jarní část sezony. Zajíždějí do deváté Jílové. I když mají na svého prvního jarního soka dva body ztrátu, nejedou si pro porážku. „O posledním přípravném víkendu jsme dostali třináct gólů, což je setsakramentsky moc. Nicméně zápasy svůj účel splnily a o sestavě na první jarní zápas už mám jasno. Zajíždíme do Jílové a myslím, že když hráči podají své standardní výkony, uspějeme tam,“ věří svému týmu Malina.

 

Branky: Vlasák 2, Kulhánek, Slezák, Kesner. Poločas: 5:5.

Červené Pečky: Hanzl – Hervert, Krátký, Vaňkát, Janovský – Hačka, Slezák, Kesner, Kulhánek – Hradílek, Vlasák. 

Autor: Tereza Hölzlová

—————

Zpět