Malinovi muži odpadli ve druhé půli

04.03.2012 20:41

 

Červené Pečky – Aspiranta na postup do divize hostili v sobotu svěřenci Miloše Maliny. 

 
 
 

Červené Pečky – Kutná Hora 1:6

 

A Červenopečečtí nezačali vůbec špatně. Na hosty v úvodu vlítli jak uragán a v jedenácté minutě šli do vedení. Elán je ale brzy opustil. Kutná Hora dostala čtyři minuty na to od sudího penaltu, proměnila ji a do té doby už měla jasně navrch. Do sítě Červených Peček poslala nakonec šest míčů.

 

„První půle byla z naší strany hodně kvalitní. Měla ale skončit 1:1, sudí neměl pískat penaltu. To mě naštvalo, takto se to nepíská,“ zdůrazňoval pro Kolínský deník trenér Červených Peček Miloš Malina. „Ve druhé půli jsme dostali během pěti minut tři góly a bylo po zápase. Je vidět, že Kutná Hora míří do divize. Naprosto zaslouženě,“ doplnil ještě.

 

„Úvod zápasu se nám nepodařil. Nebyli jsme koncentrovaní a domácí toto využili. Od patnácté minuty jsme ale diktovali tempo zápasu my. Dali jsme šest branek, s čímž jsem spokojený. Jediné, co mě mrzí, je ten nekvalitní začátek,“ zhodnotil poslední přípravný duel trenér Kutné Hory Radim Truksa.

 

Branky: 11. Vlasák - 15. Mach (z PK), 44. Hanousek, 55. Vodička, 64. Vodička, 65. Schwarz, 76. Schwarz. Poločas: 1:2.

Červené Pečky: Malý - Krátký, Novotný, Herčík, Vaňkát - Hačka, Kesner, Rejthárek, Kulhánek - Slezák, Vlasák.

Kutná Hora: Vavřina - Skokan (46. Bareš), Tomíšek, Růžička, Filipec (46. Kozel) - Vančura, Mach (46. Freilach), Černohlávek, Auer – Schwarz, Hanousek (46. Vodička).

Autor: Tereza Hölzlová

—————

Zpět