Malina uznal kvalitu Sokolče

19.02.2012 16:19

Červené Pečky - V utkání fotbalového zimního turnaje se sice Červené Pečky dostaly do vedení, ale to ještě během prvního poločasu ztratili. Po přestávce se potom musely naopak popasovat s vedením soupeře, který působí v I. B třídě.

Červené Pečky – Sokoleč  4:2

„Myslím si, že utkání by slušela remíza. Sokoleč se představila jako velice kvalitní soubor a troufám si tvrdit, že by se v A třídě neztratila. Právě kvalita soupeře naše mladé mužstvo v první polovině utkání poněkud zaskočila, prosadili jsme se až v závěru zápasu a to mě těší, přičítám to slušné fyzické připravenosti mužstva,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Miloš Malina.

„S dosavadním průběhem přípravy jsem spokojený, samozřejmě nemoci a zranění se nám nevyhýbají. Zrovna dnes musel třeba odstoupit Holub. Doufám, že v týdnu ještě zdárně dotáhneme do konce příchod jednoho hráče. To bude asi všechno, spoléhám na podzimní kádr,“ dodal trenér na závěr.

Branky za Č. Pečky: 37. M. Kesner, 63. Hačka, 74. a 85. Kulhánek. Poločas: 1:1.
Červené Pečky: Malý – Krátký, Novotný, Holub, Vohnický – M. Kesner, P. Kesner, Rejthárek, Janovský – Slezák, Kulhánek. Střídal: Hačka.

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět