Malina: Ten zápas jsme snad raději neměli ani hrát

31.07.2011 19:03

 Tupadly - Výhra v Bílém Podolí a porážka od Polep, taková byla dosavadní bilance Červených Peček v rámci přípravy na I. A třídu. Po utkání, ve kterém remizovaly s účastníkem I. B třídy, trenér Červených Peček spokojený rozhodně nebyl.  

Tupadly – Červené Pečky 1:1

„Ten zápas jsme snad raději neměli ani hrát. Jednak jsme přijeli na pátou hodinu, ale začínali jsme až v šest hodin. Za druhé jsme nehráli na hlavním hřišti, ale na nějakém hrozném, uzoučkém, malinkém hřišťátku. A za třetí celý zápas vytrvale lilo a lilo. Samotný zápas mi nic neřekl a myslím si, že z uvedených důvodů ani nikomu nic nedal. Hřiště špatné, lilo jak z konve, prostě to byl zápas o ničem. A ve finále jsem tam ještě zapadnul s autem. Máme před sebou ještě Sokoleč, Živanice a Suchdol, tak snad nám tato utkání napoví víc abudeme hrát v lepších podmínkách. A čeká nás také dotažení příchodu všech nových hráčů s kterými jsme domluveni,“ řekl po utkání trenér Miloš Malina

Branka: M. Kesner. Poločas: 1:1.

Červené Pečky: Malý – Procházka, Krátký Kedršt, Janovský – Adamec, M. Kesner, Rejthárek, Hačka – Slezák, Vohnický, Střídal: J. Kulhánek.
 

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět