Krasojízda s Veletovem

16.11.2011 18:27

Červené Pečky "B" - Veletov "A" 5 : 2 ( 4 : 1 )


 
Na závěr podzimní části nás čekal tradiční soupeř z čela tabulky, se kterým se nám docela daří. Je to způsobeno asi jeho fotbalovostí a chtěním hrát fotbal, což nám vyhovuje. Motivaci jsme měli také velkou, protože případným vítězstvím jsme se mohli dostat do čela tabulky už o 3 body.
Utkání začalo od začátku dobrým tempem a my jsme se na rozdíl od soupeře pěknými kombinacemi dostávali do gólových šancí. Jednu z nich využil už v 7. minutě Vlasák, když při samostatném nájezdu nejdříve zklamal, ale při následné dorážce už se nemýlil. Poté se hra odehrávala hodně ve středu hřiště, ale my jsme byli svými rychlými výpady nebezpečnější, což jsme však nedokázali vyjádřit brankově. Bohužel se nám vymstila jedna ztráta ve středu hřiště, kdy si náš levý bejček dělal kličku ve stoje na rozběhnutého soupeře a ten toho dokázal využít plnou měrou. Míč zatáhl po naší levé straně, odcentroval na naběhnutého hrotového hráče, který jen malou tečí obelstil jak naše stopery, tak i gólmana. To se psala 24' a bylo to 1:1. Vyrovnání nás ale na kolena nedostalo! Naopak! Se vší vervou jsme se pustili do Veletováků a začali se dostávat do ještě vyloženějších šancí. Po půl hodině hry už jsme byli zase ve vedení a to zásluhou Kesyho, který využil hraniční ofsajdové situace ve které byl Áša, který mu nezjištně přihrál před odkrytou svatyni soupeře. Za další 3 minuty už to bylo o dvě branky, protože Kubči tentokrát s míčem netančil, ale po krásné české uličce od zálohy běžel sám na branku a brankáře potupil jesličkami. To ještě nebylo z naší strany do přestávky vše, protože po podobné akci se sám na soupeřovu branku řítil Kesy a tentokrát volil zakončení obstřelením brankáře, ale výsledek byl stejný, rozvlněná síť v soupeřově brance. Jelikož Veletováci se od svého prvního gólu do nebezpečné situace před naší brankou nedostali, tak se šlo do kabin za velmi příznivého stavu 4:1.
Po přestávce bylo cítit, že soupeř chce s výsledkem ještě něco udělat, ale naši kluci to pojali jako výzvu a řídili se heslem "povolit, utáhnout". V 55' sice nechaly Veletováky dát upocený gól z rohu, když trochu zaspal Vojtíšek na zadní tyči, ale hned 5' na to završil svůj hattrick Kesy, když chytrým šourákem k tyči z otočky obstřelil jak stopery, tak i jinak slušně chytajícího brankáře soupeře. V tu chvíli Veletováci poznali, že jejich úsilí alespoň o vyrovnání je zbytečné a tempo hry trochu opadlo. Obě strany také vystřídaly, což mělo za následek, že hra byla neurovnaná a v podstatě se jen dohrávalo. I tak lze říci, že utkání splnilo očekávání souboje prvního s třetím týmem tabulky a bylo se na co dívat. K velmi dobré úrovni zápasu přispěl slušným výkonem rozhodčí Pikner a hlavně slunečné počasí a velmi dobrý terén na toto roční období.
Závěrem musím pochválit všechny hráče za celý odehraný podzim, kteří svými výkony dali zapomenout na zpackané jaro, kdy jsme se chvílemi museli zaobírat i myšlenkami na záchranu v soutěži. Nelehké bylo i rozhodnutí, zda vůbec přihlásit béčko do dalšího ročníku, ale jak je vidět rozhodnutí bylo správné. A to i proto, že trenér do týmu zapracovává co nejvíce dorostenců, kteří sbírají první zkušenosti ze soubojů s dospělými, což jim pomůže v přechodu z dorostu do mužů. Děkuji i našim skalním fanouškům, kteří nás doprovázeli na všechny naše zápasy a byli nám vždy oporou.
Shrnutí podzimní části : 11 výher, 2 remízy, 0 proher ( Nebovidy nepočítám. Výsledek na hřišti hovoří za vše. )
Jo, a pokud jsem zde někdy někoho urazil, tak sorry a můžeme to probrat na centrálním. :-)
 
Branky : Kesner M. 3x, Kubelka, Vlasák

Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon :

Hanzl ( 9 ) - Pokorný- K ( 9 ), Bulíř ( 9 ), Podnecký ( 9 ), Koubský ( 9 ), Kubelka ( 9 ), Hošek ( 9 ), Kesner 75' ( 10 ), Rauch 70' ( 9 ), Vlasák 80' ( 9 ),Procházka ( 9 ) - střídali : 75' - Charouzd ( 9 ), 80' Hradílek ( 9 ), 70' Kosík ( 9 )

Trenér, vedoucí mužstva : Martin Meszároš ( 10 ) , asistent rozhodčího : Miloš Zuza (10 )

Rozhodčí : Pikner ( 8 ) , delegát Nouzák

—————

Zpět