Klidné nedělní odpoledne.

17.05.2012 23:08

 

Červené Pečky „B“  –  Hradišťko „A“      4 : 0   ( 3 : 0 )

 

Hosté přijeli sice na poslední chvíli, ale na jejich výkonu v úvodu utkání to nebylo vidět. My jsme sice vstřelili první branku Jajdou po přihrávce Míry Raucha, ale jinak byla hra vyrovnaná. Hradištko se s námi snažilo hrát otevřený fotbal, kdy se dostávali i do našeho vápna, ale tam už nedokázali svoje akce účinně zakončit. To naše ofenzíva byla mnohem nebezpečnější a soupeř si mnohdy musel pomoci  i zákeřnými fauly, které jen náhodou neskončily zraněním jednoho z naši playerů. O výsledku zápasu se rozhodlo ke konci poločasu, kdy nejprve Pepa Krátký po perfektním pasu od Áši s přehledem zakončil rychlý brejk, a chvíli na to se prosadil i Hóša za asistence Jajdy. Obě branky byly moc pěkné, protože jejich střelci si nejdříve pohledem zkontrolovali postavení soupeřovic gólmana a poté téměř z hranice velkého vápna uklidili míč placírkou k levé tyči branky.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že si chceme zahrát pohledný fotbal a pustit do hry kluky z lavičky. To se nám i povedlo, i když některé akce už jsme nedokázali vyřešit tak jednoduše a efektivně jako v první půli. Výsledkem byla „pouze“ jedna branka v soupeřově síti, kdy si na Mártyho centr naběhl Áša a po chybě brankáře hlavičkoval do opuštěné svatyně hostí. Hosté se sice celý zápas snažili alespoň o čestný úspěch, ale VojČech společně s dobře fungující obranou jim to neumožnili, takže jsme si na jaře připsali pátý zápas s nulou na kontě obdržených branek.

Nyní už se těšíme na zápas v Sendražicích, kde můžeme definitivně stvrdit jistotu postupu a Důša může začít obstarávat oslavná trika.

Branky :  Svoboda 12' ( asistence Rauch ),  Krátký 38‘ ( Procházka ),  Hošek 43‘ ( Svoboda ),  Procházka 72‘ ( Martin Charouzd )

Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon : 

Hanzl ( 7 ) – Pokorný–K ( 7 ), Koubský ( 7 ), Podnecký ( 7  ), Bulíř ( 7 ), Krátký ( 7 ) - 73' Hradílek ( 7' ), Hošek ( 7 ) , Vlasák ( 7 ),Rauch ( 7 ), Svoboda ( 7 ) – 60‘ Martin Charouzd ( 7 ),  Procházka  ( 7 ) – 80‘ Tomáš Charouzd ( 7 ) .

Trenér, vedoucí mužstva  : Martin Meszároš , asistent rozhodčího : Miloš Zuza

Rozhodčí :   Sahula ( 7 )

—————

Zpět