Klecany si z Červených Peček odvezly bod

12.11.2011 20:58

Červené Pečky - Byla to sázka do loterie. Červené Pečky dokáží výsledkově překvapit, ale někdy také zůstavají výsledy za očekáváním. V předposledním podzimním kole I. A třídy skupiny B nastoupily proti dosavadnímu lídrovi z Klecan. A ten je zatím venku veleúspěšný.

 

Červené Pečky – Klecany 2:2

Pouze jednou za podzim odjely Klecany domů bez bodu, jinak pokaždé zvítězily. V Červených Pečkách měly namále. Domácí se dostali do dvougólového vedení, o které ale v 64. a 67.minutě přišli.

„Stále stejná písnička, vedeme 2:0, opět to skončí nerozhodně. Nemůžu říct, že hráči nemakají. Jenže nemůže se stát, že pustíme neobsazeného soupeře do samostatného úniku, nebo že míč propadne celou obranou k volnému hráči. Jinak to byl fotbal v prvním poločase velice ofenzívní, s šancemi na obou stranách. Po přestávce jsme tlak proti oslabenému mužstvu nevyužili, a dovolili jsme mu ze dvou, v podstatě ojedinělých, útoků skórovat. A ještě jeden postřeh. Klecany mají zkušené mužstvo, vedou tabulku, ale od prvního hvizdu řečnili s rozhodčím. A právě červená karta byla po jedné takové diskuzi,“ hovořil po utkání trenér Červených Peček Miloš Malina.

Branky Červených Peček: 50. Rejthárek z PK, 58. M. Kesner.Rozhodčí: Pudil. ŽK: 3:6. ČK:44.Vyhnal (K). Diváci: 80. Poločas:0:0. Červené Pečky: Malý – Šváb, Krátký, Holub (76. P. Kesner), Janovský – Kedršt, M. Kesner, Rejthárek, Vlasák – Slezák, Kulhánek.

Miloslav Kapic

—————

Zpět