Jan Půža dostal od hráčů ke čtyřicátinám „pouze“ bod

11.11.2012 18:10

 

Červené Pečky – Fotbalisté Červených Peček mají za sebou náročný týden. Nejprve vyhráli minulý víkend v Zelenči, ve středu v dohrávce naopak prohráli se Sázavou a v sobotu pro změnu remizovali s Říčany.

 
 
 

Červené Pečky – Říčany 1:1

"První poločas byl špatný. Oba týmy měly na těžkém terénu problém s kombinací. Ve hře bylo hodně nevynucených ztrát balónů. Soupeř hrál jednodušeji na naší půlce, po dvou třech přihrávkách šel do koncovky. My to naopak řešili kostrbatě. Spíš to bylo o bojovnosti," uvedl trenér Červených Peček Jan Půža.

„Po změně stran to už bylo lepší a taky jsme po zásluze vstřelili branku. Bohužel od 70. minutyjsme  vyklidili střed hřiště a v závěru jsme propadli v souboji a Říčany dokázaly vyrovnat," podotkl Půža. „Je pravda, že jsme tam za stavu jedna nula měli dvě šance na potvrzení výsledku, ale trápíme se v koncovce. Proto taky máme po dnešním utkání jenom sedmnáct vstřelených gólů," dodal Půža, kterému hráči nadělili k jeho nedělním čtyřicátým narozeninám „pouze" bod.

Branky: 50. Kubát – 88. Sus. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0.
Červené Pečky: Malý – Vaňkát, Zelený, Herčík, Novotný – Žoha, Rejthárek, Kulhánek (50. Bareš), Hervert (78. Kesner) – Svoboda, Kubát.

Autor: René Volf

—————

Zpět