Holomajzna v Hradišťku

19.10.2011 17:13

 

Hradištko I. „A“   -  Červené Pečky „B“      0 : 1   ( 0 : 0 )

Do Hradištka jsme odjížděli v trochu poslepované sestavě, protože i áčko vyjíždělo ve stejný termín ven, ale i s vědomím, že jedeme na půdu posledního týmu tabulky. To bylo také na jeho hře vidět a není náhodou, že mají na svém kontě pouhé 3 body za tři remízy. Překvapivé bylo ale to, že naši hráči se této holomajzně domácích přizpůsobili a vůbec nehráli svůj kombinační fotbal plný pěkných narážeček a kombinací po zemi. Co se týká gólových šancí v první půli, tak ty na naší straně prakticky nebyly a domácí měli jen dva velké závary po rozích, které stačil Hanzl vytlačit mimo tyče.

Na tento vývoj utkání zareagoval o poločase náš trenér tím, že vystřídal 2 hráče. Hru tím viditelně oživil a už jsme se začali dostávat do šancí. Jednu takovou po svém výborném forčekingu vybojoval Vohnický, ale vzápětí ji nepřesnou střelou zahodil. Naštěstí máme v našem týmu žolíka v podobě Míry Raucha. Ten po jednom závaru v pokutovém území domácích prostřelil vše co před ním stálo a mohli jsme se radovat. To se psala 71‘ a to už jsme byli lepším týmem než domácí. Ti se sice v závěru snažili tlačit do našeho vápna a to i za občasné pomoci hlavního sudího, ale naše obrana byla pozorná a za celý zápas domácí hráče do 100% gólové šance nepustila. Celkově jsme tedy zklamali hlavně při hře dopředu, kde nám chyběli hráči, kteří se více tlačí do zakončení, přesto jsme vůlí a bojovností dokázali získat 3 body.

Branka :  Rauch

Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon :

Hanzl ( 6 ) – Pokorný- K ( 6 ), Kosík ( 6 ), Podnecký ( 6 ), Koubský ( 6 ), Hradílek ( 6 ), Hošek ( 7 ), Převrátil 46‘ ( 6 ), Charouzd 46‘ ( 5 ), Vohnický ( 6 ), Rauch ( 7 )    -   střídali : 46' - Kubelka ( 7 ), 46‘ Bulíř ( 7 )

 

Trenér, vedoucí mužstva a náhradník : Martin Meszároš ( 7 )  , asistent rozhodčího : Miloš Zuza (7 )

Rozhodčí :   rozhodčí z OFS Nymburk  ( 7 )

—————

Zpět