Fotbalisté Červených Peček otáčeli zápas

03.02.2012 18:48

Červené Pečky – K výhře z minulého víkendu, kdy v předehrávce porazili Bečváry 5:0, přidali svěřenci trenéra Miloše Maliny další vítězství. Tentokrát se na něj ale nadřeli o dost víc.

 

Červené Pečky – Libice nad Cidlinou 4:2

„Místo abychom ve dvacáté minutě vedli 3:0, tak jsme ve dvacáté páté minutě prohrávali 0:2,“ čertil se po utkání trenér Červených Peček Miloš Malina. A měl důvod. Jeho svěřenci spálili moře šancí a sami pak dvakrát inkasovali. Opravdu nepovedený začátek. „Šílené, co my jsme nedali,“ kroutil hlavou červenopečecký kouč.

Jeho tým ale nakonec zmobilizoval síly. Ještě před odchodem do kabin vsítil kontaktní branku, hned po nástupu do druhého poločasu vyrovnal a dalšími dvěma trefami svrhl vedení na svou stranu. „Naštěstí jsme se zmátořili a zápas otočili. S tím jsem spokojený. Nevzdali jsme to,“ byl Malina rád.

Co mu ale přidělávalo vrásky na tváři, to byla sestava. „Máme hodně zraněných a nemocných. Škoda, že jsme nemohli hrát v plné sestavě a nemohli jsme se víc prostřídat. To mě mrzí. Jinak to byl ale dobrý zápas,“ doplnil ještě.

Branky: 35. Šváb, 47. P. Kesner, 68. Rejthárek, 79. Kulhánek. Poločas: 1:2.
Červené Pečky: Hanzl – Zálabský, Novotný, Holub, Janovský – P. Kesner, M. Kesner, Rejthárek, Šváb – Kulhánek, Hervert. Střídal: Kubásek. 
 

—————

Zpět