Festival neproměněných šancí

15.04.2012 18:44

Červené Pečky B - Týnec nad Labem  2 : 0  ( 0 : 0 )

 

Nedělní zápas začal s 18-ti minutovým zpožděním, protože soupeř se dostavil pozdě a ještě čekal, až mu dorazí posily z dorostu, aby jich bylo alespoň 11. Hned od začátku bylo vidět, že přijeli s cílem zdržovat a nedostat velký příděl. Hra tomu i odpovídala. Naši borci se neustále tlačili do útoku a také se jim povedlo pár opravdu pěkných akcí. Bohužel OPĚT zklamali v koncovce. Kdybych měl napsat jména všech co zahodili alespoň jednu gólovku, tak by zde byla vypsaná celá sestava, kromě obrany. Ta hrála celý zápas výborně a svou rozhodující trefou v 49‘ dokonce zápas rozhodla. To se totiž do vzduchu zavěsil Póďa a výborně zahraný roh Kubčiho poslal do sítě soupeře. Pak pokračovala výborná hra našeho týmu, který si pěknými průniky po stranách vytvořil několik „tutovek“, ale bohužel ani jedna neskončila brankou. Vrcholem zmaru byl neproměněný pokutový kop Hóšou, který nectil pravidlo, že faulovaný hráč nemá kopat penaltu. Jelikož se na něho byli podívat Anglicky mluvící skauti z nejmenované evropského klubu, tak se chtěl ukázat. J  Na poprvé mu to sice nevyšlo, ale v 83‘ to napravil a rozhodl velmi nervózní utkání, které zase hodně nepřesně řídil rozhodčí Sedláček. Jedinou skvrnou na tomto zápase bylo vyloučení Mácy v 67‘ za dvě žluté karty.

Závěrem dodávám, že naše Béčko bylo po celý zápas jasně lepším týmem a k tomu, že to skončilo jen 2:0 výrazně pomohl brankář hostí, který zneškodnil několik našich gólovek. Hoši, díky za výborný výkon a těšíme se na podobný za týden v Nebovidech.

 Branky : Podnecký 49‘ , Hošek 83‘

67. ČK Janovský

 Sestava i s hodnocením od 1 do 10, kdy 10 je super výkon :

Hanzl ( 7 ) – Pokorný – K ( 8 ), Kosík ( 7 ), Podnecký ( 9 ), Bulíř ( 8 ), Procházka ( 7 ) – 90‘ Hradílek , Hošek ( 7 ) – 84‘ Mládek  , Vlasák ( 7 ), Janovský ( 6 ), Kubelka ( 8 ), Žoha ( 7 )

 Trenér, vedoucí mužstva  : Martin Meszároš ( 9 )  , asistent rozhodčího : Miloš Zuza (9 )

 Rozhodčí :  Sedláček  ( 3 ) – velmi slabý výkon ( opakovaně )

 

 

 

—————

Zpět