Dorost zvítězil v Radovesnicích

19.10.2009 17:48

Červenopečečtí dorostenci se v 7. kole okresního přeboru utkali s vrstevníky z Radovesnic.Protože domácí nastoupili do zápasu pouze s deseti hráči,panovala obava z podcenění.

Radovesnice II.-Červené Pečky 2:5 (1:4)

Tentokrát však svěřenci kouče Bílého neponechali nic náhodě a vstoupili do utkání aktivně.Hned v 7.minutě se po centru Hniličky objevil před brankářem Hervert,ale napoprvé neuspěl.Po následném rohovém kopu hlavičkoval Hnilička nad břevno domácí svatyně.O pět minut později zahrával Fiala trestný kop z 20 metrů,gólman tvrdou střelu nedokázal zkrotit a dobíhající Hervert předložil Šimůnkovi před prázdnou bránu-0:1.V 15. minutě střílel autor vedoucí branky,radovesnický obránce srazil míč před Adamce a ten prostřelil domácího brankáře podruhé.Hostitelé však nic nevzdávali a několikrát se jim podařilo rychlým protiútokem pozlobit naši obranu.Naštěstí stál brankář Hradílek vždy na správném místě.V 34. minutě se našim chlapcům podařilo odskočit soupeři o tři branky,když Adamcovu přihrávku zužitkoval mazácky Hervert a vsítil tak svou první branku v červenopečeckém dresu.O sedm minut později utekl po pravé straně Hnilička,zacentroval na Raucha,jehož nabídkou nepohrdl znovu Hervert-0:4.Radovesnicím se ještě před poločasovou přestávkou podařilo snížit,když se domácí útočník prosadil důrazem přes Růžičku a přeloboval vyběhnuvšího Hradílka.

Do druhého dějství vstoupili lépe domácí a po chybách stopera Růžičky se dvakrát řítili na naši branku.Naštěstí se ukázalo,že koncovka nepatří k silným stránkám tohoto celku.Jak zakončit samostatný únik předvedl na druhé straně v 54.minutě Nikl-1:5.Po této brance se kvalita hry výrazně snížila a zápas se změnil v přehlídku nákopů bez adresáta a více než pohledné akce byly k vidění hrubé zákroky od obou mužstev.Poslední zápis do statistik se podařil domácím v 80.minutě,když po sérii čtyř rohů nakonec podruhé dotlačili balón za Hradílkova záda.

 branky:34.a 41.Hervert,12,.Šimůnek,15.Adamec,54.Nikl

 rozhodčí:Březina   diváci:19   poločas 1:4

 sestava:Hradílek-Panic,Růžička,Fiala,Smetana-Hnilička,Adamec,Šimůnek,Rauch-Hervert,Nikl(85.Hanzl)

 JH

—————

Zpět