Dorost uspěl v Sendražicích

15.11.2009 19:24

V posledním podzimním kole okresního přeboru hostilo naše juniory třetí mužstvo tabulky,Sendražice.Protože pět hráčů základní sestavy nám vyřadila nemoc,bodový zisk očekával málokdo.

Sendražice-Červené Pečky 0:4 (0:2)

Ani fakt,že domácí nastoupili do utkání s deseti hráči příliš optimismu nepřinesl,neboť naši dorostenci již několikrát ukázali,že přesilovka není jejich doménou.Už v 9. minutě však obavy vzaly za své.To se probil Voháňka k brankové čáře a z velkého úhlu protlačil balón do sítě.Po půlhodině hry,plné nepřesností z obou stran,vybídl Hnilička pasem Voháňku a domácí obránce v tísni přehodil vlastního gólmana podruhé.Neurovnaná hra byla k vidění celý zbytek první půle.

Hned po rozehrání druhého dějství přišla pro diváky nejhezčí akce utkání.Převrátil převzal na velkém vápně přihrávku,ukázkově si obhodil obránce a nekompromisně zakončil.Ještě před uplynutím hodiny byl náskok našich hochů čtyřbrankový.Další zápis do střelecké listiny obstaral opět Voháňka.U postranní čáry vybojoval balón a pelášil s ním na sendražickou branku.Svůj úprk pak vyšperkoval ideálním zakončením.Zbytek utkání se zvrhl v okopávanou a rozhodčí Kratochvíl měl dost práce udržet na uzdě vášně nejen na hřišti,ale i na naší lavičce.

 branky:9.a 58.Voháňka,46.Převrátil,29.vlastní

 rozhodčí:Kratochvíl   diváci:4   poločas 0:2

 sestava:Hanzl-Hradílek,Růžička,Panic,Krátký-Nikl,Hnilička,Převrátil,Rauch-Voháňka(74.Janeček),Horáček

 

—————

Zpět