Dorost opět neinkasoval

14.09.2009 10:17

Ve druhém kole okresního přeboru změřili naši dorostenci síly s celkem Zásmuk.Trenér Bílý musel poprvé oželet Svobodu,který odešel na hostování do Kutné Hory.

Červené Pečky-Zásmuky 5:0 (3:0)

Absence snajpra se na herním projevu dorostu projevila nárůstem kombinačních akcí na úkor jednoduchých nákopů na útočníky a tak diváci často odměnili potleskem nápaditou hru.Poprvé však zahrozili hosté,naštěstí Hanzl samostatný nájezd zneškodnil.V 17. minutě rozehrál kapitán Šimůnek přímý kop na bližší tyč a po následném závaru se prosadil Nikl.Prakticky vzápětí vyvezl Hnilička balón po levé straně,přesně našel Převrátila a ten zvýšil na rozdíl dvou branek.Za další dvě minuty postupoval Nikl po hranici velkého čtverce až se odhodlal ke střele,která potřetí napnula síť za strážcem zásmucké branky.Do konce poločasu pak naši chlapci kontrolovali hru a v klidu drželi hosty mimo dostřel naší svatyně.

Když na začátku druhé části hry zvýšil Adamec po Šimůnkově přistrčení na rozdíl čtyř branek,nebylo prakticky o co hrát.V pětapadesáté minutě ještě Rauch předběhl stopera Zásmuk a střelou k tyči uzavřel zápasový účet.Nasazení našich chlapců poté polevilo,přesto drželi otěže hry ve své moci.Zásmučtí se o jediné výraznější vzrušení postarali až v 85. minutě.Nevyužili však ani samostatný únik ani následný rohový kop a tak mohl přesný rozhodčí Krupička toto vcelku jednoznačné utkání ukončit.

 

branky:17.a 25.Nikl,23.Převrátil,48.Adamec,55.Rauch

rozhodčí:Krupička   poločas:3:0   diváci:41

sestava:Hanzl-Panic,Růžička,Hnilička,Smetana(85.David Šimůnek)-Převrátil(75.Janeček),Adamec,Daniel Šimůnek,Nikl(70.Hradílek)-Horáček,Rauch

 

JH

 

—————

Zpět