Dorost doma nezaváhal

02.04.2012 22:17

Červené Pečky - Tupadly  5 : 1 ( 2 : 1 )

Utkání jsme začali tlakem, bohužel nám chyběl klid v koncovce. V 15. a 18. min se do role nahrávače pasoval Jarda Svoboda, v prvním případě zakončil Hervert, ve druhém Mládek a vedli jsme 2:0. Dále jsme kombinovali a připravovali si šance, bohužel bez efektu, Svoboda penaltu nasměroval jen do tyče. Od 30. min jsme zvolnili, méně běhali a více sólovali a soupeř se oklepal a začal vystrkovat růžky. Ve 42. min jsme po hrubé chybě Petra Bláhy a nedůrazném zákroku stopera inkasovali a soupeř tak snížil na 2:1.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, dobře jsme kombinovali a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. V 57.min vrátil gólovou nahrávku Svobodovi Hervert a bylo to 3:1. V 61. min se s míčem rozběhl Pešek a po několika narážečkách se spoluhráči mu poslední orazil Svoboda a Pešek korunoval akci ala Mesi gólem - 4:1. V 78. min Peškovu střelu nadvakrát dorazil do sítě Mládek a bylo po zápase. Pak začala chumelenice, sice se hrálo u soupeře, ale už to bylo "chladné", bez důrazupřed brankou, každý už myslel na konec a teplou sprchu.

Utkání mělo podobný průběh jako utkání v Kouřimi, máme stále co zlepšovat, protože těžká utkání teprve přijdou. Už v dalším kole nás čeká jeden z těžších soupeřů, Teplýšovice, které jsou nebezpečné zejména v domácím prostředí. Jinak slušný start do soutěže.  

 

Branky: Mládek 2 , Hervert, Svoboda, Pešek
 

Sestava - HANZL-BLÁHA(46.PANIC),CHAROUZD(65.PODNECKÝ),BÍLEK(55.HRADÍLEK),JELÍNEK-HERVERT(65.ADAMEC),PEŠEK,NOVÁK,MÁLEK-SVOBODA,MLÁDEK

ZRANĚNI SMETANA,LADÝŘ,KRÁTKÝ
OMLUVIL SE HORÁČEK

—————

Zpět