Direkt přišel v poslední minutě

02.03.2013 15:37

 

Červené Pečky – Ani v šestém utkání na zimním turnaji v Červených Pečkách nedokázali domácí fotbalisté vyhrát. Ve středeční dohrávce nestačili na Uhlířské Janovice (2:3). Rozhodující gól v utkání vstřelil účastník nejnižší krajské soutěže v poslední minutě.

 
 
 

Červené Pečky - Uhlířské Janovice 2:3

„Dnes jsme odehráli slušné utkání, v kterém jsme se snažili kombinovat a kolmicemi na oba rychlíky překonávat soupeřovu hráz. Kluci se snažili a místy soupeře přehrávali. Změnou v našem výkonu byla hra po stranách a z náběhu centry do vápna. Chybí nám však větší klid ve finální části. Zatím nedokážeme dotáhnout svá přečíslení do gólu a děláme zatím ještě dost zbytečných chyb," uvedl trenér Červených Peček Jan Půža.

Pro jeho svěřence to bylo poslední vystoupení na turnaji. Nyní na ně čeká generálka na start mistrovské soutěže v I. A třídě. Tu sehrají Červené Pečky v sobotu na domácím hřišti. Od 14 hodin přivítají Poděbrady.

Branky: Adamec, Kubát. Poločas: 1:1.
Sestava: Malý – Král, Bareš, Herčík, Michal Novák –  Adamec, Rejthárek, Kulhánek, Janovský – Kubát, Žoha. Střídali: Martin Novák, Hervert, Hradílek. 

 

—————

Zpět