Derby ozdobily dva hezké a pohotové góly

30.03.2014 20:28

Červené Pečky – Mají za sebou čtyři zápasy, z toho tři okresní derby. Fotbalisté Červených Peček v jarní části I. A třídy ještě neprohráli. Po vítězství nad Zásmuky, Radimí a remíze v Benešově se rozešli smírně i s Velimí. Na domácím hřišti hráli nerozhodně 1:1.

 

Červené Pečky - Velim 1:1

Branky: 24. Vohnický – 12. Jeník. Rozhodčí: Švagr. ŽK: Šourek, Svoboda, Zelený, Hervert – Kyncl, Lev, Hrabal. Diváci: 90. Poločas: 1:1.
Červené Pečky: Malý – Novotný (64. Procházka), Zelený, Holub, Šourek – Hradílek, Rejthárek, Herčík, Vohnický – Svoboda (79. Hervert), Peterka.
Velim: Svoboda – Kyncl, Hrabal, Seifert, Vácha – Nedbal (46. Vaněk), Teplý, Jeník, Hruška – Lev, Dostál (71. Kukal).

 

 

„Do této doby jsme ještě neprohráli, ale dneska jsme narazili na nejlepšího soupeře. Velim má kvalitu, navíc tam jsou hráči, kteří hráli divizi a vyšší soutěže, takže z tohoto pohledu bod beru. Ale když si zase vezmu, jaké gólovky jsme měli první poločas, kdy Matěj Peterka mohl dávat tři góly, hrálo by se zase jinak," uvedl trenér Červených Peček Jan Meszároš.

„Kvalita soupeře se projevila hlavně ke konci zápasu, kdy nás kombinačně přehrávali, my to hráli silou vůle. Ale dotáhli jsme to k bodovému zisku a já jsem spokojený," dodal Meszároš.

„Po většinu utkání jsme byli lepším týmem, škoda, že tlak nedokážeme vyjádřit gólově. Chybí nám střelba z hranice vápna a také lacino inkasujeme. Třeba dneska 24. minuta. Nevypracovaná šance, ze který dostaneme góla," řekl po utkání zklamaný trenér Velimi Jan Holík.

„Chtěli jsme tři body a ty jsme nezískali. Nechali jsme tady určitě dva body, protože jsme přijeli pro vítězství," dodal.

 

Autor: René Volf

—————

Zpět