Derby ovládla Radim a především Slunéčko

01.10.2012 19:04

Radim – Pamatuje si na poslední zápas mezi Radimí a Červenými Pečkami? Hra se přelévala z jedné strany na druhou, padlo v něm deset gólů a z výhry se radovali hosté.

 

RADIM - ČERVENÉ PEČKY 2:0

Neuběhlo ani půl roku a oba týmy se utkaly znovu. Tentokrát tolik branek nepadlo a z vítězství se raduje Radim. A zaslouženě. Většinu času zápasu dominovala.

„Před zápasem jsme byli mírnějším favoritem a jsem rád, že jsme tu roli potvrdili. Myslím si, že to vítězství bylo zasloužené," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

„Rozhodnout jsme mohli již v prvním poločase, kdy jsme měli několik vyložených šancí. Hosty ale držel ve hře jejich brankář. Ve druhém poločase za stavu 2:0 hosté ukázali, že nerezignovali a  byli minimálně dvacet minut lepším mužstvem. Snažili se, ale zklamali v koncovce. Když si šanci vytvořili, nedokázali ji dobře zakončit. V kabině je nyní velmi dobrá nálada a věřím, že si ji přeneseme do dalších zápasů," dodal.

„První poločas slabý výkon, bez pohybu a přihrávky. Po změně stran jsme se sice zlepšili v pohybu, ale hrubý chyby a nevyrovnanost výkonů nás stojí body," hlesl trenér Červených Peček Jan Půža.

„Tohle je odraz výkonů, které pravidelně předvádíme venku. První poločas hrajeme slabě, ve druhém se zvedneme, ale prostě je to málo. Je to většinou v době, kdy ten odstup soupeře je dvou nebo třígólový. Jako třeba v Hradištku. Jediný zápas, kdy jsme vedli, byl Bakov. Tam jsme bohužel svojí  hloupostí a nedisciplinovaností ten zápas taky ztratili," dodal Půža.

Červené Pečky jsou tak jediným týmem, který venku nezískal ani bod.

 

 

Branky: 26. a 57. Slunéčko. Rozhodčí: Zikmunda. ŽK: Slunéčko, Jirků – Rejthárek, Vlasák.Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Radim: Arnold – Macháček, Novák, Baško, Dittrich – Hrstka (83. Čábelka), Jirků (76. Pohanka), Volavka, Exner (46. Martiník) – Havránek, Slunéčko.
Červené Pečky: Malý – Bareš (83. Svoboda), Herčík, Novotný, Zelený – Žoha, Rejthárek, Vlasák, Hačka – Kubát, Kulhánek (46. Hervert).

—————

Zpět