Červeným Pečkám stačila v Zásmukách výborná půle

06.05.2012 21:43

 

Zásmuky – Jedna jedna, taková je bilance vzájemných derby zápasů  Zásmuk a Červených Peček v probíhajícím soutěžním ročníku I. A třídy skupiny B. Na podzim se radovali hosté v Č. Pečkách, v jarní odvetě zase v Zásmukách. Domácí Zásmuky zmrazila první branka z perfektně zahraného přímého kopu.

 
 
 

Zásmuky – Červené Pečky  1:2

„Dost nás ovlivnila rychlá první branka, působili jsme poněkud zakřiknutě. Navíc druhá branka po teči byla poměrně šťastná. Podle mého názoru jsme byli druhý poločas jednoznačně lepší, bohužel jsme jen snížili. Myslím si, že spravedlivá by byla remíza. Pečky mimo dvou branek nic neměli, na naší straně byly ještě dvě nastřelené tyče a nějaké šance," řekl po utkání trenér Zásmuk Vlastimil Chlád.

„Myslím si, že v prvním poločase jsme byli lepší my a zaslouženě jsme vedli. Druhý poločas to domácí otočili. Vedení se nám podařilo takovou obětavou hrou udržet, inkasovali jsem jen jednou. Hráli jsme jen na brejky, nějaké šance tam ještě byly," řekl po utkání trenér Č. Peček Miloš Malina.

Branky: 66. Sobotka – 2. Novotný, 41. Slezák. Rozhodčí: Železný. ŽK: 2:3. Diváci: 70.Poločas: 0:2.

Zásmuky: Kopřiva – Kutil, Hanuš, Navrátil, Čapek – Pechar, Bečvařík Jiří Fořt, Benda (65. Sobotka) – Vaněk, Lev.

Č. Pečky: Malý – Vaňkát, Herčík, Novotný, Janovský – Hačka, Rejthárek, Kesner, Vohnický (71. Vlasák) – Slezák (83. Svoboda), Kubát (90. Hervert).

—————

Zpět