Červeným Pečkám se nedaří. Opět prohrály

22.08.2012 20:02

 

Týnec nad Sázavou - Nepříliš povedený start do nové sezony prožívají fotbalisté Červených Peček. Ze dvou zápasů v I. A třídě nedokázali ani jednou bodovat. Na úvod podzimní části nestačili v derby na Polepy, naposledy prohráli v Týnci nad Sázavou.

 
 
 

Týnec nad Sázavou – Červené Pečky 2:0

Ze strany hostů to byl zápas dvou rozdílných poločasů. Zatímco v tom prvním za soupeřem zaostávali, ve druhém se rapidně zlepšili, bohužel nedokázali se gólově prosadit.

„První poločas byl z naší strany děs a hrůza. Nekombinovali jsme, nenapadali. Kluci po hřišti chodili. Starší hráči v kádru soupeře měli dostatek prostoru kombinovat. Nedokázali jsme na to zareagovat. Nám vázla rozehrávka v prostředku hřiště. Soupeř se dostával do šancí z brejkových situací. Nebýt našeho brankáře, prohrávali bychom do přestávky o pět gólů," uvedl trenér Červených Peček Jan Půža.

„Po změně stran byl obraz hry jiný, naše hra se výrazně zlepšila. Prvních patnáct minut neopustil Týnec své vápno. V té době jsme měli tři gólové situace. Když náš tlak kulminoval, tak se nechal zbytečně vyloučit Rejthárek, který kritizoval výkon rozhodčího. Poté jsme přeskupili řady, vzadu hráli jenom na tři beky. I v té době jsme domácí mačkali. Bohužel jsme se gólové radosti nedočkali," hlesl Jan Půža.

Branky: 11. a 90. (+2) Jíša. Rozhodčí: Pavlíková. ŽK: 0:3. ČK: 60. Rejthárek (ČP). Diváci: 130.Poločas: 1:0.
Červené Pečky: Malý – Krátký (40. Kulhánek), Jelínek, Herčík, Vohnický – Žoha, Kesner, Rejthárek, Hačka – Kubát, Svoboda (70. Hervert).

Autor: René Volf

—————

Zpět