Červeným Pečkám se doma nedaří potvrdit dobrý výsledek z venku

27.09.2009 21:29

Vyrovnané a bojovné utkání sousedů v tabulce I. A třídy skupiny B skončilo remízou a jak poznamenal trenér Červených Peček Radek Kulhánek, nerozhodný výsledek byl spravedlivý.

Červené Pečky – Bakov 1:1 

Každý chvilku, tahá pilku, dalo by se říci o průběhu samotného zápasu. Mužstva se střídala v aktivitě, chvíli měli navrch domácí, chvíli zase hosté. Hrálo se převážně mezi vápny a výkonem kralovali oba gólmani. Domácí podržel nad vodou Jón, bakovský gólman zmařil šanci J. Rejthárka a domácím hráčům zabránil skórovat ještě v posledních minutách zápasu.
„Stále se vyrovnáváme s přechodem do vyšší soutěže a máme potíže potvrdit doma dobrý výsledek z cizího hřiště. Před týdnem jsme zvítězili venku, dnes jsme třeba získali jen bod, ale byl zase vybojovaný s houževnatým soupeřem. A třeba utkání se Zelenčí jsme měli dobře rozehrané a nakonec nezískali ani bod a řekl bych, že to byl přijatelnější soupeř než Bakov,“ řekl po utkání trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Branky: 59. Kudláček – 58. Resl. Rozhodčí: Pavelka. ŽK: 1:4. Diváci: 130. Poločas: 0:0.

Červené Pečky: Jón – T. Nádvorník, Malina, Podnecký, Janovský – Adamec (73. Zach), M. Rejthárek, Herčík, J. Rejthárek – Lipský (33. Kudláček), Illič.

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět