Červené Pečky zvládly na jaře i druhé derby

16.03.2014 15:02

Červené Pečky – Mají za sebou začátek snů. Dvě derby v I. A třídě a dvě vítězství. Fotbalisté Červených Peček po výhře v prvním jarním kole v Kostelci proti Zásmukám si vyšlápli na dalšího okresního rivala. Tentokrát před vlastními fanoušky porazili Radim 2:0.

 

Červené Pečky - Radim 2:0

Branky: 35. Herčík, 50. Hradílek. Rozhodčí: Hron. ŽK: Herčík, Vohnický – Macháček. Diváci: 80.Poločas: 1:0.
Červené Pečky: Malý – Novotný (75. Svoboda), Holub, Zelený, Šourek – Hervert (61. Bílek), Rejthárek, Herčík, Vohnický – Peterka, Hradílek.
Radim: Arnold – Macháček, Novák, Baško (60. Bareš),Říha –  Kovařík, Jirků (70. Exner), Puk, Čábelka – Hovorka, Slunéčko.

 

„Já jsem se na tento zápas těšil, protože jsem se po delší době vrátil zpátky do Červených Peček a byl to pro mě první ostrý zápas na domácím hřišti. Očekávání bylo velké, možná i od lidí, protože jsme měli přípravu docela slušnou. Ale dnešní zápas ukázal, že musíme ještě hodně pracovat," uvedl trenér Červených Peček jan Meszároš.

„Byl to nepříjemný soupeř, kterého jsem viděl v minulém kole proti Dlouhé Lhotě. Ten zápas byl rychlý a tvrdý, své hráče jsem na to upozorňoval. Ono se to i dneska prakticky projevilo, některé osobní souboje jsme prohrávali, ale myslím si, že o ty dva góly jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli. Jenom mě mrzí, že nepodržíme víc balon, chybělo mi tam víc kombinace. Ale byl to zápas doma, kluci byli asi taky pod tlakem, takže tři body prostě bereme," dodal Jan Meszároš.

„V tomto zápase jsme měli jednoznačně vyhrát, především za první poločas, kdy soupeř nehrál příliš dobře. Bohužel nedáváme góly a proto nemůžeme vyhrát," hlesl po utkání trenér Radimi Petr Šafránek.

„To platilo hlavně pro první poločas. Druhý poločas už to bylo špatný z obou stran. Do šancí se nedostáváme a když se do nich dostaneme, tak to řešíme špatně. Hodně nám chybí útočník Pavel Sova, který pyká za trest. Ale příští zápas by už měl být připravený nastoupit, takže se snad již dočkáme nějakých bodů," dodal Petr Šafránek.

—————

Zpět