Červené Pečky ztratily první body

23.03.2014 18:37

Benešov – Dva jarní starty a dvě vítězství v okresních derby. S takovou bilancí nastupovaly Červené Pečky proti benešovské rezervě v dalším utkání fotbalové I. A třídy skupiny B.

Benešov B - Červené Pečky 1:1

Přestože to tentokrát nebylo za tři body, fotbalová matematika říká, že ani nerozhodný výsledek 1:1 z hřiště soupeře není k zahození. Trenér Jan Meszároš měl po utkání ale jiný názor. „Říká se, že každý bod z venku je dobrý, já jsem dnes ale zklamaný, protože to byl soupeř k poražení," uvedl trenér Červených Peček.

„Jenže jsme nedokázali ze spousty standardek nic vytěžit a naopak se sami přibrzdili, když jsem domácím gólovou šanci vlastně vypracovali sami. Naši málo fotbalově logickou přihrávku od rohového praporku na roh velkého vápna domácí využili ke snadnému skórování. Trvalo nám dvacet minut, než jsme se z toho dostali. Potom jsem kopali jednu standardku za druhou, zahrávali řadu rohů a to byly chvíle, kdy jsme měli utkání rozhodnout," podotkl Jan Meszároš.

„Po přestávce to vypadalo podobně, znovu řada standardních situací a dobrých dvacet minut jsme soupeře k ničemu nepustili. Ten jednou až dvakrát zahrozil až v závěru, kdy se dostal k přísně nařízeným trestným kopům. Když vezmu, že po prvním poločase to mělo být takových 3:1 pro nás a v druhém jsme měli vzhledem k situaci na hřišti výsledek udržovat, je pro nás výsledek ztrátou," prohlásil trenér Jan Meszároš.

Branka: 40. Peterka. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 1:1.
Červené Pečky: Malý – Bílek, Holub, Zelený, Šourek – Šafranko (38. Svoboda), Herčík, Rejthárek, Vohnický – Novotný (78. Hervert), Peterka.

(Miloslav Kapic)

—————

Zpět