Červené Pečky zlomil třetí gól

20.06.2014 15:45

Rejšice – V minulém kole dostali doma od Dlouhé Lhoty sedm gólů, v sobotu v Rejšicích šest (6:0). Fotbalistům Červených Peček se v poslední době v I. A třídě nedaří.

 
 
 

Rejšice - Červené Pečky 6:0

„Dostali jsme se do svízelné situace. K marodovi Malému přibyl zraněný Šafranko, nemocný Svoboda, Hervert měl školní povinnosti, takže jsme k zápasu odjížděli v jedenácti hráčích bez možnosti střídat. Když vezmu to, že tréninková účast je katastrofální, nemohlo to dopadnout jinak. Navíc ve stejnou dobu hrálo i naše béčko," uvedl trenér Jan Meszároš.

„Musím říct, že soupeř byl výborný. Všichni chtěli hrát, nabíhali si. Byla radost pohledět. Když mi domácí trenér řekl, že jich chodí osmnáct na trénink, to se to pak hraje jinak. My jsme to museli zredukovat na dva tréninky a to se v lepším počtu sejdeme pouze v pátek," posteskl si Meszároš.

Jeho tým držel se soupeřem krok v první půli, ve druhé ale už odpadl. „Měl jsem informace jak Rejšice hrají, a že patří k nejlepším týmům soutěže, což se potvrdilo. Nastoupili jsme s pětičlennou zálohou. Do dvacáté minuty, než jsme dostali první branku, tak nám naše hra vycházela. Sice jsme byli pod tlakem, ale do vážnější šance jsme domácí nepouštěli. Za stavu 1:0 jsme si vytvořili z brejkových situací tři gólovky, kdy jsme šli třeba tři na jednoho, bohužel jsme žádnou z nich nevyužili. A pak jsme dostali gól do šatny, což nás trošku srazilo. Věřil jsem, že bychom mohli z protiútoků skórovat. Když jsme však dvě minuty po změně stran dostali třetí gól, bylo po zápase. Od této chvíle to byla hra kočky s myší," přiznal Jan Meszároš.

Rozhodčí: Myška. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0.
Červené Pečky: Hanzl – Bílek, Holub, Zelený, Šourek – Novotný, Bareš, Rejthárek, Vohnický, Hradílek – Peterka.

 

Autor: René Volf

—————

Zpět