Červené Pečky vystřídaly Libodřice na čele tabulky okresního přeboru

26.09.2012 19:18

 

Červené Pečky B – Libodřice 4:2

„Z úvodního dvacetiminutového tlaku jsme si vytvořili tři gólové příležitosti, z nichž jsme ale nedokázali skórovat. Poté se hra postupně vyrovnávala a soupeř začal hrozit dlouhými nakopávanými míči do pokutového území a po jednom z nich se šest minut před přestávkou prosadil hostující útočník. Po změně stran jsme větší vůlí po vítězství a výborným výkonem jasně hosty přehráli a v rozmezí čtrnácti minut rozhodli o utkání. Libodřice v závěru po zaváhání našeho brankáře upravily konečné skóre," uvedl trenér Červených Peček B Martin Meszároš.

„První poločas jsme začali trochu ustrašeně, ale naše hra byla účelná. Povedlo se nám dát před koncem prvního poločasu gól a vypadalo to dobře. Jenže do druhé půli jsme nastoupili jako vyměnění. Během dvaceti minut jsme dostali čtyři branky a bylo po zápase. Hráči Peček nás přehrávali skoro ve všech směrech. Tři body zaslouženě zůstaly 
u domácích," řekl trenér Libodřic Pavel Skočdopole.

Branky: 57. a 67. Hervert, 64. Žoha, 71. Bíĺý –  39. P. Heverle, 73.  Němec. Rozhodčí: Horáček. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1.
Červené Pečky B: Hanzl – Jelínek, Herčík, Podnecký, Bulíř (46. Koubský) – Kubelka (46. Hervert), Hošek, Žoha, Rauch (75. Dušek) –  Procházka, Bílý.
Libodřice: Maxian – F. Šafránek, Müller, Škopek, M. Šafránek  (78. Mlázovský) – Košík, Šrámek, Pěkný, P. Heverle –  Němec, Pánek (46. Sova).

—————

Zpět